מדפיסים ליד הבית

אמ.איקס הינה חברת שעוסקת בשיווק והדפסה על מוצרי פרסום. החברה מתפרסת במספר מקומות ברחבי הארץ, כאשר המפעל המרכזי שלה ממוקם במפרץ חיפה ומשרדיה פזורים בחיפה, טבריה ותל אביב. החברה מדפיסה בכמה טכנולוגיות מוכרות ביניהן: דפוס משי, דפוס טמפון ודפוס דיגיטלי. 

בול שירט מדפיסה על חולצות, כובעים, תיקים ושאר אביזרי ביגוד עוד משנת 1996. בין טכנולוגיות ההדפסה בהם משתמשת בול שירט: חיתוך פלוק/פלקס, דפוס דיגיטלי ודפוס משי.

בג'ונגל מציעים מגוון חולצות מעוצבות בקטגוריות שונות כמו גם חולצות לחתונה. 
כמו כן ניתן להזמין חולצות בעיצוב אישי ומוצרי סובלימציה שונים.

חנות חיפאית המתמחה בסיכות מעוצבות במגוון קטגוריות ועיצובים. סיכות מצחיקות, סיכות לחתונה, סיכות עם סמלים, אנשים מפורסמים ועוד. בנוסף ניתן לרכוש בחנות מגוון מוצרים בעיצוב אישי: ספלים, שעוני קיר, כיסויים לטלפונים ניידים ועוד.

חנות מתנות חיפאית המציעה מגוון גדול של מתנות בעיצוב עצמי לציבור הרחב וגם לגנים ובתי ספר. בנוסף להדפסה מתמחים בסמיילילנד גם בחריטת לייזר אומנותית.
האתר מחולק לקטגוריות שונות של מתנות: מתנות יום הולדת, מתנות לסבא סבתא, מתנות לתינוקות, מתנות לבית, מתנות רומנטיות ועוד...

ספיר מדפיסה תמונות ועיצובים על מוצרי פרסום ומתנות ומתחייבת לאיכות גבוהה. ספיר מציעה לכם להדפיס את התמונה האישית שלכם על תיקים, שעונים, מחזיקי מפתחות, מוצרים לרכב, חולצות כובעים ועל עוד המון מוצרים אחרים

פיכמה היא רשת לעיצוב והדפסה על מוצרים שסניפיה פרוסים בכל רחבי הארץ: חיפה, קריית עקרון, חולון, קריית אתא, עכו, רעננה וגבעתיים. אתר פיכמה מאפשר לעצב מוצר או מתנה להדפסה בעצמכם. באתר תמצאו מעצב חכם שבאמצעותו תוכלו לשלוח ולהזמין מוצר מודפס באופן מקוון. Picama מאפשרת להדפיס תמונות על מוצרים רבים ביניהם חולצות, קנבס, כיסויים לטלפון הנייד ואחרים.

קופימדיה היא חברת בת של חברה בשם קופיטק. קופימדיה מספקת פתרונות דפוס וסניפיה פרוסים באזורים שונים בארץ: בחיפה, פתח תקווה, מכללת ספיר בשדרות, מכללת עמק הירדן ובאוניברסיטת בן גוריון שבבאר שבע. הדפסת כרטיסי ביקור, הדפסה על קנבס, הדפסת אלבומי תמונות והדפסה על ספלים הן חלק מהשירותים המוצעים בקופימדיה.
  תמ'א 38 בפייסבוק תמ'א 38 בטוויטר

סיכות דש                                                   © כל הזכויות לאתר המרכזי לסיכות דש והדפסה על מוצרים שמורות לטרגט מערכות בע"מ, עיצוב האתר - קליימקס