מדפיסים ליד הבית

חנות צילום פתח תקוואית שהוקמה בשנות ה 70 ועוסקת בנוסף לעיסוקי הצילום המסורתיים גם בהדפסה על קנבס. כמו כן ניתן לרכוש בחנות גם מגוון מוצרי סובלימציה כספלים, חולצות, שעונים, כריות ומוצרים נוספים.
החנות פונה גם לגננות בהציעה מחירים מיוחדים למוצרים מודפסים כמתנות לילדי גני ילדים.

בקבוטיק עוסקת ביבוא ושיווק של בקבוקים אקולוגיים ובריאים כגון בקבוקי שתיה מפלדת אל חלד. באתר ניתן להשיג מגוון גדול של בקבוקים בעיצובים שונים של מעצבים נבחרים. בנוסף מאפשרים ללקוחות להעלות עיצוב וכיתוב אישי או לבחור ממגוון עיצובים מוצעים.
דיירקט בי אל עוסקת בייבוא והדפסה על מגוון רחב של מוצרי פרסום כגון כובעים, חולצות, תיקים, צמידים, החסנים ניידים, ציוד משרדי, בקבוקים, כוסות, עטים סיכות וכד'. לדיירקט בי אל 3 סניפים ברחבי הארץ: בירושלים, במרכז (פתח תקווה) ובצפון.

במשיטקס מתמחים בשיווק והדפסה על טקסטיל. חברה ותיקה הפעילה כבר מעל 30 שנה.
בגדי עבודה ומדים, חולצות וכובעים. בנוסף ליכולת ההדפסה מציעים במשיטקס גם רקמה על חולצות, כובעים ומגבות.

 

חנות צילום ותיקה המאפשרת גם הדפסה על קנבס והדפסה על מגוון מוצרים. 
אבן בזלת, בקבוקים, גופיות כדורסל, חולצות, ספלים, כריות, מחזיק מפתחות ועוד...

קשת מתמחה בהדפסות שילוט והדפסה על חומרי גלם נוספים כגון בדים (קנבס, קאפה), נייר, מדבקות וכד'. קבוצת קשת נוסדה בשנת 1992 ומספקת שירותי שילוט ודפוס בפריסה ארצית.

חברה המתמחה בייצור ויבוא חולצות ופרטי לבוש אחרים והדפסה עליהם.
החברה הוקמה ב 1985, מדפיסים על חולצות, קפוצ'ונים, כובעים ועוד. ההדפסה נעשית בדפוס רשת או בדפוס דיגיטלי. כמו כן ניתן להשיג ב RN Sport גם תיקים בדפוס מותאם אישית לכנסים וכו'.
  תמ'א 38 בפייסבוק תמ'א 38 בטוויטר

סיכות דש                                                   © כל הזכויות לאתר המרכזי לסיכות דש והדפסה על מוצרים שמורות לטרגט מערכות בע"מ, עיצוב האתר - קליימקס