סיכות דש ומוצרי כפתור בעיצוב אישי

בלוג סיכות דש ומוצרי כפתור


5 סיבות מדוע סיכות דש הן כלי שיווקי מדהים

5 סיבות מדוע סיכות דש הן כלי שיווקי מדהים

מעל 100 שנים סיכות הדש משמשות כמוצר קד"מ ופרסום מוביל, והיום יותר מתמיד. 
ננסה לסקור את הנקודות העיקריות ההופכות את המוצר הקטן והממזרי הזה למה שהוא. 
סיכות דש, מראות, מחזיקי מפתחות, מגנטים ופותחנים לקידום כל מוצר או רעיון.
עשר  דרכים לקידום עסקים בעזרת סיכות דש ומוצרי וכפתור

עשר דרכים לקידום עסקים בעזרת סיכות דש ומוצרי וכפתור

כמעט כל עסק מעוניין לפרסם בלי למתוח מדי תקציב השיווק. סיכות דש ומוצרי כפתור הם דרך מצוינת כדי לבנות את המותג, גם בתקציב מוגבל. זו אופציה פתוחה המאפשרת לך ליצור פריט מושלם עבור קידום מותג, אירוע או הודעה שברצונך לשלוח. במאמר זה ננסה להעלות 10 רעיונות לשימוש במוצרי הכפתור גם בעסק שלכם. 
סיכת דש פוליטית, איך בוחרים בטובה ביותר

סיכת דש פוליטית, איך בוחרים בטובה ביותר

סיכות הקמפיין הפוליטיות מלוות כמעט כל מערכת בחירות בעולם, החל ממסעות בחירות לפרלמנטים ונשיאים וכלה במרוץ למועצת התלמידים. הסיכות הפוליטיות הראשונות היו כמובן בארה"ב, מולדת סיכות הדש, כבר ב 1789 לפני כמעט 230 שנה כאשר המועמד לנשיאות היה ג'ורג' וושינגטון. מאז זרמו הרבה מים בנהר הקולורדו ומעט בירקון, העולם השתנה וגם סיכת הדש כבר אינה אותה סיכה תמימה. במאמר הזה ננסה לתת מספר טיפים לעיצוב סיכת קמפיין טובה.
כשסיכת דש ואינטרנט נפגשים - שילוב קוד QR

כשסיכת דש ואינטרנט נפגשים - שילוב קוד QR

קוד ה QR הוא המצאה מדהימה המחברת גם את העולם הישן של סיכות הדש לעולם האינטרנטי החדש. והנה, גם סיכות הדש הישנות והטובות מצטרפות לאינטרנט של הדברים. איך עושים את הדבר המסובך הזה? פשוט מאד...
מסיבות, ימי הולדת  רווקים ורווקות

מסיבות, ימי הולדת רווקים ורווקות

מתחתנים בקרוב ומארגנים מסיבות רווקים ורווקות, יום ההולדת שלכם או של ילדכם מתקרב או סתם מצאתם סיבה למסיבה בלתי נשכחת.  בקצב החיים העכשווי כנראה שהמסיבה ה"בלתי" תישכח אחרי שלושה ימים. מוצרי כפתור בעיצוב אישי יכולים לשמש מתנה ומזכרת מדהימה למשתתפי המסיבה, גם מדהימה, גם אישית וממש לא יקרה.
צבעים - מה שרואים זה מה שמקבלים, לא תמיד

צבעים - "מה שרואים זה מה שמקבלים", לא תמיד

כאשר אנחנו מעצבים עבודה להדפסה, סיכת דש או כל מוצר אחר אנו מגלים לעתים שהצבעים שקיבלנו בפועל לא תואמים למה שראינו על המסך. מדוע זה קורה ואיך ניתן לצמצם את התופעה ככל שניתן.
פותחנים מעוצבים למותגי בירה

פותחנים מעוצבים למותגי בירה

החורף הישראלי הנעים בדרך החוצה והקיץ מעבר לפינה. עם מזג האוויר החם מגיע המון אירועי חוצות ופסטיבלים. זו השעה היפה של המבשלות ומותגי הבירה הפרטיים, אין דרך טובה יותר לקדם את המותג שלך מאשר עם פותחן בקבוקים ממותג...
סיכות דש ומוצרי כפתור למכירה בחנות אטסי

סיכות דש ומוצרי כפתור למכירה בחנות אטסי

אטסי Etsy - אתר סחר שהוקם ב 2005 בארה"ב ומהווה פלטפורמת מכירה עבור אנשים פרטיים ועסקים קטנים. עיקר הפעילות של האתר ממוקד בתחום של עבודות היד והאומנות. סיכות הדש ומוצרי הכפתור בעיצוב האישי יכולים להיות מוצר מוביל לחנות באטסי.
עיצוב סיכות דש ומוצרי כפתור, על רגל אחת

עיצוב סיכות דש ומוצרי כפתור, על רגל אחת

בין אם יש לכם תואר מבצלאל או שאתם חסרי כל הכשרה עיצובית תסכימו אתנו שהדבר הבסיסי והחשוב ביותר בסיכת הדש ובמוצרי הכפתור האחרים הוא העיצוב. משטח העבודה שלנו הוא בקוטר של סנטימטרים ספורים ובשטח הזה אנחנו אמורים להעביר את המסר שלנו בצורה הכי ברורה וגם יפה. במאמר זה ננסה לתת מספר טיפים משמעותיים בעניין עיצוב סיכת דש.
סיכות דש ומוצרי כפתור לאמנים מופיעים ולהקות

סיכות דש ומוצרי כפתור לאמנים מופיעים ולהקות

מוזיקאים, זמרים, סטנדאפיסטים, מרצים ושאר מופיעים מחפשים תמיד את מוצר הפרסום האולטימטיבי למעריצים ולאוהדים, כזה שישמח את המקבל ויפרסם את הנותן. מי שחשב שהמוצר הנכון הוא חולצת הלהקה מוזמן לחשוב עוד פעם או להתחיל לאסוף מידות של חולצות במועדון המעריצים. ואחרי שחשבנו פעם נוספת, סיכות דש, מחזיקי מפתחות, מראות, מגנטים ופותחנים, המוצרים האולטימטיביים לקידום אמנים מופיעים.

סיכות דש עגולות בעיצוב אישי

 

קטגוריות
פייסבוק
  תמ'א 38 בפייסבוק תמ'א 38 בטוויטר

סיכות דש                                                   © כל הזכויות לאתר המרכזי לסיכות דש והדפסה על מוצרים שמורות לטרגט מערכות בע"מ, עיצוב האתר - קליימקס