סיכות דש ומוצרי כפתור בעיצוב אישי

הדפסה על מוצרים נוספים:

אנחנו מציעים מגוון רחב של מוצרים בעיצוב עצמי מתקדם - חולצות, קנבסים, כיסויים לנייד, חולצות, ספלים וכן סיכות דש ומוצרי כפתור. מעצב המוצרים שלנו כולל אלפי איורים הניתנים לצביעה, טעינת תמונות ולא פחות חשוב תמיכה מושלמת בעברית.

בנוסף, ישנן חברות, חנויות ומפעלים המתמחים בתחומים מיוחדים כגון, הדפסה על עץ, הדפסה על זכוכית, הדפסה על בד ועוד. חלק מהמוצרים מיועדים לתחום העסקי וחלק ללקוחות פרטיים המעוניינים בעיצוב אישי על חומרים ומוצרים מיוחדים. לקבלת הצעה להדפסה על מוצרים מיוחדים אתם מוזמנים לשלוח את הטופס משמאל ואנחנו נשתדל לאתר עבורכם את בית העסק המתאים.

אמ.איקס הינה חברת שעוסקת בשיווק והדפסה על מוצרי פרסום. החברה מתפרסת במספר מקומות ברחבי הארץ, כאשר המפעל המרכזי שלה ממוקם במפרץ חיפה ומשרדיה פזורים בחיפה, טבריה ותל אביב. החברה מדפיסה בכמה טכנולוגיות מוכרות ביניהן: דפוס משי, דפוס טמפון ודפוס דיגיטלי. 

בול שירט מדפיסה על חולצות, כובעים, תיקים ושאר אביזרי ביגוד עוד משנת 1996. בין טכנולוגיות ההדפסה בהם משתמשת בול שירט: חיתוך פלוק/פלקס, דפוס דיגיטלי ודפוס משי.

חנות חיפאית המתמחה בסיכות מעוצבות במגוון קטגוריות ועיצובים. סיכות מצחיקות, סיכות לחתונה, סיכות עם סמלים, אנשים מפורסמים ועוד. בנוסף ניתן לרכוש בחנות מגוון מוצרים בעיצוב אישי: ספלים, שעוני קיר, כיסויים לטלפונים ניידים ועוד.

ספיר מדפיסה תמונות ועיצובים על מוצרי פרסום ומתנות ומתחייבת לאיכות גבוהה. ספיר מציעה לכם להדפיס את התמונה האישית שלכם על תיקים, שעונים, מחזיקי מפתחות, מוצרים לרכב, חולצות כובעים ועל עוד המון מוצרים אחרים

פיכמה היא רשת לעיצוב והדפסה על מוצרים שסניפיה פרוסים בכל רחבי הארץ: חיפה, קריית עקרון, חולון, קריית אתא, עכו, רעננה וגבעתיים. אתר פיכמה מאפשר לעצב מוצר או מתנה להדפסה בעצמכם. באתר תמצאו מעצב חכם שבאמצעותו תוכלו לשלוח ולהזמין מוצר מודפס באופן מקוון. Picama מאפשרת להדפיס תמונות על מוצרים רבים ביניהם חולצות, קנבס, כיסויים לטלפון הנייד ואחרים.

קופימדיה היא חברת בת של חברה בשם קופיטק. קופימדיה מספקת פתרונות דפוס וסניפיה פרוסים באזורים שונים בארץ: בחיפה, פתח תקווה, מכללת ספיר בשדרות, מכללת עמק הירדן ובאוניברסיטת בן גוריון שבבאר שבע. הדפסת כרטיסי ביקור, הדפסה על קנבס, הדפסת אלבומי תמונות והדפסה על ספלים הן חלק מהשירותים המוצעים בקופימדיה.
בקשה להצעה
מתעניינים במוצרי כפתור עגולים 5.7 ס"מ: סיכות דש, מגנטים עגולים, פותחנים, מראות קריסטל או מחזיקי מפתחות.
נשמח להתייחס לכל פנייה
RadDatePicker
Open the calendar popup.

File Size: 3000KB Maximum

File Types: .jpg .jpeg .jpe .gif .png .pdf
Submit
* Required
  תמ'א 38 בפייסבוק תמ'א 38 בטוויטר

סיכות דש                                                   © כל הזכויות לאתר המרכזי לסיכות דש והדפסה על מוצרים שמורות לטרגט מערכות בע"מ, עיצוב האתר - קליימקס