סיכות דש ומוצרי כפתור בעיצוב אישי

פעילות סיכות הדש ומוצרי הכפתור - סיכום 2016

image

שנת 2016 הסתיימה, שנה בה נכנסנו בסערה לעולם המופלא והמקסים של סיכות הדש ומוצרי הכפתור בעיצוב עצמי. בשנה שעברה יצרנו אלפי פריטים מסוגים שונים עבור עשרות לקוחות (מרוצים...). המון סיכות דש, מחזיקי מפתחות, מראות, מגנטים עגולים ומעט פותחנים. המעצב האינטרנטי היחודי שלנו עבר בהצלחה את טבילת האש והמוצרים מדברים בעד עצמם.
מוזמנים לחזור אתנו אחורה לחלק מהדברים המעניינים שעשינו ב 2016:

תנועות נוער וקבוצות ספורט 

סיכות הדש שלנו לקחו חלק פעיל בארועים של קבוצות מתנועות הנוער השונות: הצופים, בני עקיבא, תנועת עוז ועוד, (הנוער העובד, איפה אתם?...).

סיפקנו סיכות דש רבות לקבוצות, שבטים וסניפים, הרוב המוחלט בעיצוב עצמי של המדריכים. כמה נציגים מובילים:

  • מחנה נודד "55 ק"מ בדרך לירושלים" של שבט הרא"ה מקרית אתא, הפטישים של שבט הצופים גנים מגני תקווה לטיול פתי"ש של כתות ד',
  • פרידה מחניכי גדוד יהב צמיד בשבט גנים,
  • מלך הספארי במחנה הקיץ של שבט דרור במודיעין (הצופים הדתיים),
  • סיכה למדריכות המסורות בסניף קרית מלאכי של תנועת עוז,
  • סיכת דש נודדת לנציגי החודש במועצת השבט של צופי עוז אריאל,
  • ולא אחרונות, אבל חביבות - סיכת עידוד לנבחרת הקדטיות בכדורסל שטסו למשחקים לקראת אליפות אירופה עם הכיתוב שמתאים לכולנו:  She belived she COULD so she DID.

סיכות דש לתנועות נוער, קבוצות ספורט וטיולים

כנסים ותערוכות
לסיכות הדש  ומוצרי הכפתור יש תפקיד בכיר גם בכנסים ותערוכות. הסיכה מסייעת לזיהוי ובידול מציגים ומהצד השני יכולה לשמש גם מוצר פרסומי מקסים ויעיל למשתתפי הארוע. סיכת דש, מראה, מגנט, מחזיק מפתחות ואפילו פותחן ממותג הם מוצרים שישמרו ויזכרו לאורך זמן, בדוק!                                   

בקטגוריה הזו נזכיר כמה מובילים:
HP Indigo - סיכות למציגים בתערוכת הדפוס הבינלאומית Drupa בגרמניה. לעמוד בסטנדרט הקפדני של ענק הדפוס,  כבוד!
מאגר טק - סיכות דש למציגי החברה בתערוכת  RAX בתל אביב.
ScienceAbroad - סיכה שיועדה לקבוצה הרכזים של הארגון שהשתתפו בכנס IAC בוושינגטון.
שיקום טק – מיזם מקסים שתכליתו שילוב נפגעי נפש בהייטק, במסגרת זו חולקו בכנס בוגרי יחידה 8200 מגנטים עגולים עם המוטיב הגרפי המוביל של שיקום טק שעיקרו "שום אדם איננו אי". 
שותפות אבן דרך ומומנטום – סיכה שחולקה בכנס ענק במסגרתו הוכרז על שותפות בין חברת אבן דרך לפיתוח מנהיגות לחברת מומנטום המובילה בהדרכה ופיתוח ארגוני. 
פרויקט Dare – מכללת ספיר, סיכת דש שחולקה לכל משתתפי הפרויקט בכנס שהתקיים במורסיה ספרד.
שפת האספרנטו – שפה בינ"ל שפותחה ע"י ד"ר זמנהוף לפני 150 שנה. בצענו שתי סיכות דש ומגנטים לטובת העניין. סיכת דש ומגנטים לכנס בצ'כוסלובקיה וסיכה מיוחדת לשנת זמנהוף שהוכרזה ע"י אונסקו לרגל 100 שנה לפטירתו של ד"ר זמנהוף.

סיכות ומוצרי כפתור לקידום מכירות ישיר
לסיכות הדש מהסוג הזה יש שתי מטרות עיקריות, סימון אנשי המכירות והעברת המסר המרכזי של המוצר. סיכות אלה אמורות לשרת את מערך המכירות הארגוני במשך זמן רב.
דוגמאות לסיכות קד"מ ישיר שעשינו ב 2016:
קפה ג'ביטה ישראל - סיכה למשווקי השיווק הרשתי של הקפה להרזיה בסניף הישראלי של JAVITA, עם הסלוגן: "הקפה עלי".
המסת שומן בקור - מגנט דש לנשות המכירה בקליניקות המחזיקות את המכשיר. ע"מ להימנע משימוש בסיכה יצרנו מוצר עם גב מתכת חלק ומגנט נפרד המאפשר למוצר להיצמד לבגד ללא חור של סיכה.
Beach Bums - מחזיקי מפתחות עם לוגו החברה עבור מותג הביקיני הישראלי הצעיר והמבטיח. מחזיקי המפתחות יחולקו לעובדים ולקונים ממוצרי החברה.

שיר נייל ארט – שיר אהרון המנהלת יופי של עסק באור יהודה, פדיקור, מניקור, לק ג'ל ועיצוב גבות. שיר עיצבה מראות עגולות עם הלוגו שלה אותן חילקה ללקוחות המאד מרוצות.

סיכות דש חברתיות ותרומה לקהילה
רעיון מקורי או אג'נדה חברתית  יחוזקו ויודגשו בסיוע סיכות הדש ומוצרי הכפתור השונים, גם כאלה עשינו ב 2016:
Wize חכמים בלילה -  סיכת דש שעוצבה עבור סניף רחובות של המיזם שעיקרו הרצאות של מדע פופולארי במקומות בילוי כפאבים. התנועה הוקמה על ידי 5 בוגרי 8200, וכיום מתנדבים בה כ-40 חברים ושני עובדים במשרה חלקית. זוהי פעילות א-פוליטית וללא מטרות רווח.
לא מפיצים שמועות בווטסאפ - סיכת דש מגניבה שעוצבה ע"י תמר ורשבסקי מרקין שהתמחתה בנושא שמועות בווטסאפ אחרי מבצע צוק איתן. הסיכה הוכנה עבור הרצאה שתמר העביר בבית הספר של בנה.
זוכרים את רבין - סיכת דש שהוכנה לעצרת המרכזית בכיכר רבין, עבור קבוצה פרטית.
שמחה לילד - סיכת דש שחולקה לילדים בחמשוש בצפון, עמותת שמחה לילד מלווה ילדים החולים במחלות כרוניות וגנטיות.
"החצר הנשית" בשילוב "מלכת המדבר" - מס' עובדות בקבוצת ZARA התנדבו להשתתף ביום התרמה לעמותת החצר הנשית. עירית ממחלקת משאבי האנוש עיצבה עבורן את הסיכה.

המרחב הפרטי ואחרים
אנחנו מאפשרים עיצוב והזמנה גם לפריט אחד מה שמאפשר מגוון עצום של שימושים לסיכות ולמוצרי הכפתור השונים: מראות, מחזיקי מפתחות, פותחנים ומגנטים עגולים. מטבע הדברים לא נוכל להציג את הכל. מגוון הרעיונות והמימושים היה כאמור גדול מאד: מראות מעוצבות כמתנה עם הקדשה למשתתפות במסיבת רווקות, מחזיקי מפתחות כמתנת פרידה אישית מעובדת שעזבה לחבריה במשרד, סיכות למועמד לבחירות במועצת תלמידים, סיכות לימי הולדת עם התמונה של בעל השמחה, סיכה לקבוצת מטיילים קבועה בשביל ישראל וגם סיכות ומוצרי כפתור שעוצבו והוכנו כחלק מפרויקטים בעיצוב.
ועוד, ועוד, ועוד...

לעיצוב עצמי והזמנת סיכות ומוצרי כפתור

קטגוריות
פייסבוק
  תמ'א 38 בפייסבוק תמ'א 38 בטוויטר

סיכות דש                                                   © כל הזכויות לאתר המרכזי לסיכות דש והדפסה על מוצרים שמורות לטרגט מערכות בע"מ, עיצוב האתר - קליימקס