סיכות דש ומוצרי כפתור בעיצוב אישי

סיכות דש ומוצרי כפתור לאמנים מופיעים ולהקות

image

מוזיקאים, זמרים, סטנדאפיסטים, מרצים ושאר מופיעים מחפשים תמיד את מוצר הפרסום האולטימטיבי למעריצים ולאוהדים, כזה שישמח את המקבל ויפרסם את הנותן. מי שחשב שהמוצר הנכון הוא חולצת הלהקה מוזמן לחשוב עוד פעם או להתחיל לאסוף מידות של חולצות במועדון המעריצים. ואחרי שחשבנו פעם נוספת, סיכות דש, מחזיקי מפתחות, מראות, מגנטים ופותחנים, המוצרים האולטימטיביים לקידום אמנים מופיעים.

לכל אמן ולהקה יש רצון להקים בסיס אוהדים ומעריצים רחב ככל שניתן, כאלה שיתגאו להתקשט בלוגו הלהקה, תמונה או סתם מזכרת מסיבוב ההופעות האחרון. כמובן שהיינו שמחים שהמעריצים שלנו ילבשו את חולצת הלהקה מדי יום אך זה כנראה לא ממש יקרה. חולצה היא מוצר יקר יחסית, חייבים להחזיק ולהתאים למקבלים מגוון מידות ועוד לא דיברנו על הנפח, דמיינו 100 חולצות... ועכשיו 1,000 ועכשיו...

סיכות הדש ומוצרי הכפתור הנם מוצרים פשוטים ביותר לעיצוב וזולים וביחד עם זה משדרים מסר וברק של מיליון דולר (אולי נסחפתי טיפה). 100 סיכות נכנסות בלי לחץ לשתי מעטפות ו 1,000 לקרטון קטן, יבואו אתכם בשמחה לכל הופעה, באחריות המתופף. המוצרים מתאימים גם לנגני הרחוב כמתנה לקהל או מוצר נלווה לרוכשי הדיסק.

המוצר המוביל את הקטגוריה היא כמובן סיכת הדש,  נכון אנחנו לא אמריקה וכנראה שרוב המקבלים לא ילכו במשך השבוע עם הסיכה נעוצה בדש הבגד, אבל כמעט לכל אחד מאתנו יש תיק שישמח להתקשט בסיכת הלהקה האהובה עליו. אופציה נהדרת נוספת היא מגנט שיקשט בדרך כלל את המקרר בעשר השנים הבאות או מחזיק מפתחות מגניב שיאומץ בוודאות ע"י מישהו מבני הבית. להקות צעירות המופיעות בברים ובמועדונים ישמחו בוודאי לאופציית הפותחן העגול ולעוסקים בתחומי היופי נשמח להציע את מראת הכיס העגולה. דבר אחד בטוח והוכח מחקרית, סיכות דש ומוצרי כפתור חיים לנצח, "לא רואים פח זבל"

עיצוב אינטרנטי

עיצוב סיכת דש או מוצר אחר במעצב האינטרנטי של PrintAll לא לוקח יותר מזמן של שיר, לא צריך להיות מעצב גרפי כדי להגיע לתוצאות מדהימות, לוגו, טקסט, תמונה, איור או שילוב, הכל הולך.

המוצרים שלנו (וגם אנחנו) נשמח ללות אתכם להופעה הבאה.


וכמה דוגמאות מהעולם...


 

קטגוריות
פייסבוק
  תמ'א 38 בפייסבוק תמ'א 38 בטוויטר

סיכות דש                                                   © כל הזכויות לאתר המרכזי לסיכות דש והדפסה על מוצרים שמורות לטרגט מערכות בע"מ, עיצוב האתר - קליימקס