סיכות דש ומוצרי כפתור בעיצוב אישי

עיצוב סיכות דש ומוצרי כפתור, על רגל אחת

image

בין אם יש לכם תואר מבצלאל או שאתם חסרי כל הכשרה עיצובית תסכימו אתנו שהדבר הבסיסי והחשוב ביותר בסיכת הדש ובמוצרי הכפתור האחרים הוא העיצוב. משטח העבודה שלנו הוא בקוטר של סנטימטרים ספורים ובשטח הזה אנחנו אמורים להעביר את המסר שלנו בצורה הכי ברורה וגם יפה. במאמר זה ננסה לתת מספר טיפים משמעותיים בעניין עיצוב סיכת דש.

איך לכווץ מסר בצורה יצירתית ל 5.7 ס"מ נשמע כמו אתגר, למרבה ההפתעה גם הלא מקצוענים מגיעים בד"כ לתוצאות טובות עד מדהימות. יש איזה קסם בסיכת הדש, המעצב האינטרנטי של PrintAll הוא כלי עבודה אולטימטיבי לעניין הזה.  

המסר המרכזי - ראשית נתמקד ברעיון המרכזי אותו אנו רוצים להעביר בסיכה המעוצבת: קידום רעיון, מוצר, ברכה אישית או כל מסר אחר. 
השראה ורעיון - כמו את הגלגל גם את סיכת כבר המציאו ואין לנו מה להמציא, מותר וכדאי לקבל רעיונות והשראה מאחרים. למרבה ההפתעה כמו כל דבר גם כאן אפשר לראות אין ספור דוגמאות ורעיונות בחיפוש פשוט בגוגל. ניתן לחפש את המילים: Badge, Pin Badges, Pin Buttons.
דוגמא לחיפוש בגוגל Images
דוגמאות לסיכות שעוצבו בעזרת המעצב האינטרנטי שלנו.
האלמנט המרכזי בו נשתמש - כאמור אנחנו מדברים על מוצר קטן יחסית ולכן נכון להתמקד באלמנט גרפי מרכזי. יכול להיות לוגו, תמונה, או טקסט טיפוגרפי. תמיד נוכל לשלב גם יותר מאלמנט אחד אבל חשוב לא להוכיח את הפתגם "תפסת מרובה, לא תפסת".
במעצב הסיכות המתקדם שלנו תוכלו למצוא מגוון של מאות איורים חופשיים לפי נושאים הניתנים לצביעה, כמו כן המון גופנים לשימוש.
מקורות אפשריים לתמונות ואיורים באתר PrintAll, חשוב מאד לשים לב לתנאי הרשיון באתרים השונים, גם באתרי החינם יש הגבלות לפעמים, בעיקר לשימוש מסחרי.

נשמח לסייע בכל שאלה או הסבר לעניין השימוש והעיצוב במערכת.
גם במידה ותהיו מעוניינים להסתייע בשרותיו של סטודיו מקצועי לעיצוב, שאלו אותנו

קטגוריות
פייסבוק
  תמ'א 38 בפייסבוק תמ'א 38 בטוויטר

סיכות דש                                                   © כל הזכויות לאתר המרכזי לסיכות דש והדפסה על מוצרים שמורות לטרגט מערכות בע"מ, עיצוב האתר - קליימקס