סיכות דש ומוצרי כפתור בעיצוב אישי

מסיבות, ימי הולדת רווקים ורווקות

image

מתחתנים בקרוב ומארגנים מסיבות רווקים ורווקות, יום ההולדת שלכם או של ילדכם מתקרב או סתם מצאתם סיבה למסיבה בלתי נשכחת.  בקצב החיים העכשווי כנראה שהמסיבה ה"בלתי" תישכח אחרי שלושה ימים. מוצרי כפתור בעיצוב אישי יכולים לשמש מתנה ומזכרת מדהימה למשתתפי המסיבה, גם מדהימה, גם אישית וממש לא יקרה.

מראה למסיבת רווקות – הנחשול
אחד המוצרים המעניינים שאנחנו מציעים הוא המראה הקריסטלית העגולה בקוטר 5.7 ס"מ, מלפנים אזור מעוצב אישית בדומה לסיכת הדש והגב הוא מראה קריסטלית איכותית ביותר. בחורה יצירתית חיפשה רעיון למתנה אישית ממנה למשתתפות מסיבת הרווקות שלה ועיצבה מראה ייחודית עבור משתתפות המסיבה. לאחר המסיבה המוצלחת והצלחת הרעיון היא פרסמה במס' קבוצות של מסיבות רווקות מה שהביא באותו חודש לגל של הזמנת מראות למסיבות רווקות, הצלחה גדולה.

פותחנים למסיבת רווקים (ורווקות)
שוב, אותו מוצר מעוצב אישית, רק שהפעם הגב הוא פותחן פלדה איכותי שילווה את המקבל במשך שנים. אחלה מזכרת לחברים מסיבת הרווקים, מי יזכור בכלל שהיתה מסיבה אחרי כל כך הרבה שתיה.

מחזיקי מפתחות ומגנטים לכל מטרה
עוד שני מוצרים בני אותה משפחה, שיכולים לשמש מזכרת יפה מכל מסיבה או אירוע. מגנט עגול שיקשט כנראה את המקרר בשנים הקרובות או מחזיק מפתחות שמתאים לכל צרור ולא פחות גם לקשט תיק אישי.לעיצוב אישי של מראה, מחזיק מפתחות או פותחן

קטגוריות
פייסבוק
  תמ'א 38 בפייסבוק תמ'א 38 בטוויטר

סיכות דש                                                   © כל הזכויות לאתר המרכזי לסיכות דש והדפסה על מוצרים שמורות לטרגט מערכות בע"מ, עיצוב האתר - קליימקס