סיכות דש ומוצרי כפתור בעיצוב אישי

כשסיכת דש ואינטרנט נפגשים - שילוב קוד QR

image

קוד ה QR הוא המצאה מדהימה המחברת גם את העולם הישן של סיכות הדש לעולם האינטרנטי החדש. והנה, גם סיכות הדש הישנות והטובות מצטרפות לאינטרנט של הדברים. איך עושים את הדבר המסובך הזה? פשוט מאד...

סיכות הדש מעצם הווייתם יכולות לשמש ככלי חיצוני מדהים לקידום אתרים, סוג של תומך לחימה בכיר. כאשר אנחנו מדברים על אתר מוביל ומוכר נוכל להסתפק בהקלדת כתובת האתר כמו: www.cnn.com או אפילו הלוגו אם אנחנו במקרה Google או קוקה קולה. ניתן להעריך שמרבית מבקרי הבלוג אינם אחד משלושת אלה ולטובתכם הומצא קוד ה QR המוכר בשמו הלועזי QR Code. 

מה זה קוד QR?

קוד QR הוא מעין ברקוד דו-ממדי גרפי שפותח ביפן בשנות התשעים של המאה הקודמת למטרת שימוש בתעשייה. עם התפתחות הטלפונים החכמים אומץ הקוד כאוניברסלי ומשמש בעיקר לפתיחת קישורים לאתרי אינטרנט. קוד ה QR יכול להיות מודפס ע"ג מוצרים, לוחות מודעות, עיתונים, כרטיסי ביקור, אתרי אינטרנט ועוד... וכמובן איך לא שכחנו, גם סיכות דש ומוצרי כפתור, מגנטים, מחזיקי מפתחות, מראות ופותחנים, הכל בהתאם לצורך. קוד ה QR יכול לבצע גם משימות מורכבות יותר מפתיחת קישור, הורדת קובץ, פתיחת כרטיס ביקור או פתיחת דוא"ל לטובת פנייה אלינו.

 

איך מקימים אחד כזה:

מפתיע, אבל הקמה של קוד QR היא אחד הדברים העותר פשוטים שקיימים. הרשת מלאה במחוללים חינמיים או בתשלום נמוך המאפשרים הקמה יעילה ופשוטה של קוד כזה, אותו נוכל לשלב בעיצוב סיכת הדש. דוגמא נחמדה למחולל כזה.
ניתן למצוא נוספים ונחמדים בחיפוש בגוגל בסגנון: free qr code generator

עיצוב הסיכה החכמה

לאחר ששמרנו את תמונת ה QR במחשב שלנו, נוודא ע"י סריקה מהמסך שעובד כמו שצריך. אנחנו מוכנים לשלב את האובייקט בעיצוב הסיכה שלנו כאשר מבחינתנו מדובר על אובייקט תמונה רגיל. ניתן להוסיף מלל כגון "סרוק אותי" אבל מאחר שפורמט ה QR מוכר לכולנו זה עשוי להיות מיותר. 
לאחר שהעיצוב יהיה מוכן ולפני שנייצר את כל הכמות נוודא גם אנחנו שהקוד על הסיכה עובד כמו שצריך!
בהצלחה!

קטגוריות
פייסבוק
  תמ'א 38 בפייסבוק תמ'א 38 בטוויטר

סיכות דש                                                   © כל הזכויות לאתר המרכזי לסיכות דש והדפסה על מוצרים שמורות לטרגט מערכות בע"מ, עיצוב האתר - קליימקס