סיכות דש ומוצרי כפתור בעיצוב אישי

עשר דרכים לקידום עסקים בעזרת סיכות דש ומוצרי וכפתור

image

כמעט כל עסק מעוניין לפרסם בלי למתוח מדי תקציב השיווק. סיכות דש ומוצרי כפתור הם דרך מצוינת כדי לבנות את המותג, גם בתקציב מוגבל. זו אופציה פתוחה המאפשרת לך ליצור פריט מושלם עבור קידום מותג, אירוע או הודעה שברצונך לשלוח. במאמר זה ננסה להעלות 10 רעיונות לשימוש במוצרי הכפתור גם בעסק שלכם. קידום משולב, הכל כלול

המעצבים ומזמינים סיכות דש ומוצרי כפתור במערכת PrintAll מקבלים  אפשרות לפרסם את סיפורה של הסיכה באתר שלנו וכן בדף הפייסבוק העסקי שאנחנו מקדמים. אנחנו משקיעים מאמצים גדולים בקידום אתר האינטרנט כך שכל פרסום כזה זוכה לחשיפות רבות לאורך זמן. במילים אחרות, במחיר הסיכה מגולם פרסום בערוצים נוספים ויעילים. 

תחרויות עיצוב סיכות ומוצרי כפתור
מחפשים רעיון לקמפיין ויראלי? נשמח לסייע לכם לארגן תחרות עיצוב סיכות המבוססת על מערכת העיצוב האינטרנטית של PrintAll. המנצחים בתחרות יקבעו ע"י וועדת שופטים, הצבעת גולשים או הגרלה כפי שתחליטו. הזוכים יוכלו לזכות בפרסים ממוצרי העסק או לחילופין בסיכות ומוצרי כפתור.

מתנות, מתנות...
כולנו אוהבים מתנות בחינם, בעלות נמוכה ביותר ניתן לחלק מאות סיכות דש, מגנטים, מראות עגולות, מחזיקי מפתחות או פותחנים ללקוחות וללקוחות פוטנציאליים. בניגוד למוצרי פרסום אחרים, המוצרים האלה לא נזרקים, עובדה.

עוד מוצר למכירה

ניתן לייצר סיכות ומוצרי כפתור מעניינים ולמכור אותם בחנות או באתר האינטרנט שלכם, כך תוכלו להוסיף לסל המוצרים שלכם מוצרים זולים שלקוחות ישמחו לרכוש. לכל סוג עסק נדע למצוא מוצר מתאים, סיכות דש, פותחנים, מגנטים, מחזיקי מפתחות או מראות.

מתנה קטנה לכל הזמנה

סיכות הדש הן דרך ייחודית כדי להוסיף מיתוג לפריטים שאתה מוכר. כיף לקבל סיכה או מחזיק מפתחות מעוצבים עם ההזמנה. מוצרי הכפתור עמידים ביותר וכאמור לא נזרקים.

סיכות דש לעובדים
לפני שנצפה מהלקוחות הנאמנים שלנו ללכת עם סיכת דש ממותגת נתחיל מהעובדים.
סיכת הדש המעוצבת ברוח העסק תשמש תג שם ותכלול מסר שיווקי מוביל של בית העסק, "שאל אותי על המבצעים..".       

קח אותם לאירועים
מוצרים נפלאים לקידום העסק בארועים כגון כנסים, תערוכות, ימי עיון וכו'. המציגים מטעם העסק יענדו סיכות דש ממותגות והמבקרים יזכו במוצר פרסום ממותג, מחזיק מפתחות, מראה עגולה, פותחן, מגנט למקרר או סיכת דש ממותגת.

אתגר לאספנים

תוכלו לעצב סדרה של סיכות וכפתורי דש אשר יהוו אתגר לאיסוף. דוגמא יפה היא לחלק במרוץ סיכות סיכות בקו הזינוק ובקו הגמר וכן בנקודות נוספות במסלול. עסק מסוים יכול להכין סיכה שבועית/חודשית ולאתגר את הלקוחות באיסוף ואפילו להציע פרס או הנחה למשלימי האוסף.

הפתעה בדואר
מעבר להיותם זולים מוצרי הכפתור וסיכות הדש הנם מוצרים קטנים שניתן בקלות לשים במעטפה קטנה ולשלוח בדואר. מקדם מכירות, הודעה על מבצע או Save the Date.

כרטיס ביקור
נמאס מכרטיסי הביקור השגרתיים? ללקוחות נבחרים נוכל לתת כרטיס מסוג מיוחד, מגנט עגול, מראה או פותחן הכוללים עיצוב מתאים, תמונה ופרטי ההתקשרות אליך או לעובדיך. כזה כרטיס סביר שטרם קיבלו. ניתן לשלב בסיכת הדש גם QR Code שתנתב לאתר האינטרנט של העסק.

עוד רעיונות?
נשמח לשמוע כל רעיון שיש לכם לקידום העסק בשילוב מוצרי הכפתור, נעשה כל מאמץ להיענות לכל בקשה, או לפחות לענות לכל פנייה.

 


 

קטגוריות
פייסבוק
  תמ'א 38 בפייסבוק תמ'א 38 בטוויטר

סיכות דש                                                   © כל הזכויות לאתר המרכזי לסיכות דש והדפסה על מוצרים שמורות לטרגט מערכות בע"מ, עיצוב האתר - קליימקס