סיכות דש ומוצרי כפתור בעיצוב אישי

5 סיבות מדוע סיכות דש הן כלי שיווקי מדהים

image

מעל 100 שנים סיכות הדש משמשות כמוצר קד"מ ופרסום מוביל, והיום יותר מתמיד. 
ננסה לסקור את הנקודות העיקריות ההופכות את המוצר הקטן והממזרי הזה למה שהוא. 
סיכות דש, מראות, מחזיקי מפתחות, מגנטים ופותחנים לקידום כל מוצר או רעיון.

1. סיכות הדש הן בגודל המושלם עבור הז'קט או התרמיל. חברות מסחריות אוהבות להשתמש בהם לשיווק המותג שלהם כי הם שלט חוצות קטן המוצג ברחבי העיר על ידי לקוחות מרוצים שהולכים אתם ממקום למקום. 

2.עסקה משתלמת! עסקים גדולים וקטנים אוהבים לרכוש סיכות ומוצרי כפתור כי הם זולים ויעילים. הם גם פופולריים בקרב פוליטיקאים וארגונים המקדמים מטרות חברתיות, אפשר לחלק מאות מהם בעצרות, כנסים והפגנות ולהישאר במסגרת התקציב. בחירה חסכונית שמייצרת תוצאות מצוינות!

3. לא לפני הרבה שנים הפקה והדפסה על סיכות דש הצריכו בית דפוס ומפעל מתמחה מה שחייב הכנה של סדרות גדולות בלבד.  התפתחות הדפוס במשולב עם האינטרנט מביאה את המוצר הנפלא הזה למקומות חדשים. בימים אלה ניתן להדפיס מוצרי כפתור מותאמים אישית לכל מטרה ובכל גודל הזמנה, מוצרי הכפתור היום הם משמשים גם מוצרי קידום מכירות וגם מתנות בעיצוב אישי.

4.סיכות הדש ומוצרי הכפתור לא נזרקים לפח ובניגוד למוצרי פרסום אחרים נאספים בד"כ. אם הצלחתם להעביר את המסר השיווקי שלכם בצורה גרפית וקריאטיבית טובה סביר שהסיכה תישאר לזמן רב, בניגוד לכל ערוץ פרסום אחר.

5. בואו נגיד את האמת, סיכות הדש ומוצרי הכפתור היו ועודם מוצר פופולארי עבור צעירים ומבוגרים כאחד. בין אם אתה מפרסם מוצר, מטרה חברתית, מועמד פוליטי או הגיגים אישיים, כפתורי הדש הם הערוץ השיווקי המתאים לכם.

הטבע האנושי שלנו הוא לשתף אמונות ורעיונות שלנו עם אחרים. סיכות דש ומוצרי הכפתור מאפשרים לנו לעשות זאת בדרך מהנה ויעילה. אין דרך טובה יותר כדי לפרסם מוצר מאשר עם פיסת ההיסטוריה שכבשה אנשים במשך יותר ממאה שנים. סיכות הדש האיכותיות של TECRE ארה"ב בשילוב המעצב האינטרנטי של PrintAll, שילוב מנצח.

 קטגוריות
פייסבוק
  תמ'א 38 בפייסבוק תמ'א 38 בטוויטר

סיכות דש                                                   © כל הזכויות לאתר המרכזי לסיכות דש והדפסה על מוצרים שמורות לטרגט מערכות בע"מ, עיצוב האתר - קליימקס