מתנות עם תמונה – הדפסת תמונה אישית על מוצרים שונים
Created by Eilon on 27/12/2015 12:52:14

הענקת מתנה אישית ומקורית לאדם קרוב.


מחפשים מתנה מקורית ומגניבה שתשמח חבר טוב או בן משפחה? למה שלא תכינו להם מוצר עם תמונה מודפסת בעיצוב אישי? 

כיום, כשהיצע הספקים ונותני השירות בתחום כה רחב לא קשה לאתר חנות שמדפיסה תמונות ועיצובים מקוריים על מוצרים שונים. 

הודות לטכנולוגיה המתקדמת, כיום אפילו אין צורך להגיע פיזית לבית העסק בכדי להזמין את המוצר או לאסוף אותו, אלא ניתן ליצור עיצוב בעצמכם ישירות מהמחשב בבית ולשלוח אותו באמצעות הדוא"ל לספק הקרוב לביתכם. לאחר מכן כל שנותר לכם לעשות הוא להמתין בשעה שהספק ייצר עבורכם את המוצר המבוקש עם העיצוב האישי שהזמנתם וישלח אותו אליכם במשלוח עד הבית.

איך יוצרים עיצוב אישי למוצר? ניתן לעשות זאת בקלות באמצעות מעצב מוצרים מקוון לשימוש חופשי. לכניסה למעצב לחצו כאן.

הענקת מתנה עם תמונה או עיצוב ייחודי יכולה לרגש כל אחד. מקבל המתנה מבין כי מעבר לעובדה שקניתם לו מוצר שימושי, כמו חולצה עם הדפס שיוכל ללבוש, כוס או ספל מהם יוכל לשתות או תיק אשר בתוכו יוכל לשאת דברים, הכנתם לו גם משהו שמסמל את הקשר שלכם ושלו, מזכרת מרגשת שתלווה אותו בהמשך הדרך.

באינדקס העסקים שלנו תוכלו למצוא נותני שירות רבים שישמחו לעמוד לשירותכם ולהדפיס את העיצוב שיצרתם על מוצר לבחירתכם. בין אם מדובר בהכנת חולצה עם תמונה אישית, ביצירת ספל מעוצב או קנבס בהתאמה אישית - זוהי בדרך כלל מתנה מוצלחת שפוגעת בול במטרה.

print
The comment feature is locked by administrator.
Sort by:
  תמ'א 38 בפייסבוק תמ'א 38 בטוויטר

סיכות דש                                                   © כל הזכויות לאתר המרכזי לסיכות דש והדפסה על מוצרים שמורות לטרגט מערכות בע"מ, עיצוב האתר - קליימקס