איך מעצבים עיצוב להדפסה על מוצר - שלבים וטיפים
Created by host on 24/12/2014 12:58:26

כיצד ליצור את העיצוב שישלח להדפסה על מוצר?


איך מעצבים הדפס אישי למוצר?

כל מי שרוצה ליצור הדפס אישי על מוצר כלשהו, צריך כמובן להחליט קודם איזה עיצוב הוא מעוניין להדפיס, ולעצב אותו. לעיצוב האישי ישנם מספר שלבים חשובים, אשר יוצרים את התוצאה המושלמת. אז איך יוצרים הדפס אישי למוצר? הנה השלבים העיקריים הדרושים.

מכינים טיוטה: מתכננים את הקו הכללי של העיצוב. מה אתם רוצים לבטא? מה הסגנון של העיצוב (רציני, הומוריסטי, היסטורי וכולי)? ולא פחות חשוב מכך - על מה אתם עומדים להדפיס את העיצוב וכמה שטח עומד לרשותכם? לאחר שיש לכם תכנון עקרוני, הכינו טיוטה ראשונית של העיצוב, ובדקו האם הטיוטה עונה על הדרישות הראשוניות שלכם. בשלב זה לא מן הנמנע להיעזר גם במעצבים מקוונים שמאפשרים יצירת עיצוב למוצר דרך האינטרנט.

מתייעצים: לאחר שהכנתם את הטיוטה הראשונית, הגיע הזמן להתייעצות. שאלו אנשים שאתם סומכים על דעתם מה הם חושבים על הטיוטה - האם היא מבטאת את מה שהיא אמורה לבטא? מה כדאי לשפר? את מה כדאי להדגיש? באילו צבעים כדאי לבחור? האם העיצוב משרת את המטרה שלנו? וכן הלאה. העצות של האנשים שסביבכם יעזרו לכם בעיצוב הסופי של ההדפס. אם למשל אנו מעצבים עיצוב שיודפס על כוס או ספל שינתנו במתנה לאדם קרוב אלינו - כדאי לשאול אנשים אחרים מה דעתם על טיוטת העיצוב שהכנו והאם הם היו שמחים לקבל מתנה שתיראה כך.

מעצבים: לאחר שהגעתם למסקנות ברורות לגבי העיצוב, הגיע הזמן לעצב בפועל. תוכלו לעשות זאת בעצמכם בסיוע של מעצב מקוון או בעזרתו של גרפיקאי מקצועי. בחרו בצבעים המתאימים לכם, דאגו לעצב את כל החלקים בצורה מושלמת וללא "חיפופים", כדי שתקבלו את התוצאה היפה ביותר, הטובה ביותר והמתאימה ביותר להדפסה שלכם. לאחר שהעיצוב שלכם מוכן, תוכלו לפנות להדפסה המעשית שלו. קיימות כיום חברות רבות שמדפיסות כל סוג של עיצוב על כל סוגי המוצרים ומאפשרות לכם לקבל את המוצר ועליו הדפסה של העיצוב שיצרתם עד הבית.print
The comment feature is locked by administrator.
Sort by:
  תמ'א 38 בפייסבוק תמ'א 38 בטוויטר

סיכות דש                                                   © כל הזכויות לאתר המרכזי לסיכות דש והדפסה על מוצרים שמורות לטרגט מערכות בע"מ, עיצוב האתר - קליימקס