סיכות דש ומוצרי כפתור בעיצוב אישי

מוצרי פרסום

מחפשים מוצרי פרסום מודפסים, מלאו את טופס העניין משמאל ונשמח לנסות ולסייע לכם בקבלת הצעה מתאימה.
יש לכם עסק וחסרה לכם דרך למתג אותו? מה דעתכם על הדפסת הלוגו שלכם על מחזיקי מפתחות, עטים, מגנטים או מוצר כלשהו אחר? כיום תוכלו אפילו לבחור את העיצוב המלא. מי מספק שירותי הדפסה על מוצרי פרסום לצורכי מיתוג ואחרים? הרשימה לפניכם

בית הדפוס T קולור הנו בית דפוס ותיק (מעל 50 שנה) המתמחה בהדפסה על מוצרים במגוון שיטות. דפוס משי להדפסה על חולצות ובדים, מוצרי סובלימציה וכן הדפסת טמפון למוצרים עגולים. בטיקולור מגוון מוצרים ענק כולל חולצות מעוצבות ומוצרי פרסום מסוגים שונים.

לוגוליין מציעה שירותי הדפסת כל לוגו או תמונה שלכם על מוצרים מחומרים שונים. הדפסה על מוצרי פלסטיק, מתכות, עץ, זכוכית, קרמיקה, גומי ואלומיניום. החברה מבטיחה הדפסה באיכות גבוהה (גם בצבע).

חברה אשר קיימת משנת 1995 ומתמחה בייבוא, שיווק והדפסה על מוצרי פרסום ומתנות. החברה מספקת פתרונות מיתוג אישי למגוון רחב של מוצרים.

פרסום כהן היא חברה המשווקת מוצרי פרסום ומספקת שירותי הדפסה של לוגואים וסמלים על מוצרי פרסום רבים, ביניהם: כובעים, החסנים ניידים, מוצרי הייטק, ארנקים, משקפי שמש, פנקסים, כוסות ועוד רבים אחרים.


הדפסה על מוצרי פרסום

כיום כל עסק רציני או חברה נוהגים לשפר את המיתוג והחשיפה שלהם על ידי מוצרי פרסום אשר עליהם מתנוסס בגאווה לוגו החברה. בישראל קיימים מאות, אם לא אלפי ספקים שמציעים שירותי הדפסה על מוצרי פרסום בעלות נמוכה יחסית. 

מוצרי פרסום ומיתוג של עסק מחולקים בדרך כלל במתנה באירועים גדולים כמו כנסים וועידות בהן משתתף בית העסק. כמו כן, ישנן חברות רבות אשר נוהגות להעניק אותם במתנה ללקוחות שמבקרים במשרדי החברה, או לעובדים שלהן במסגרת ימי גיבוש חברתיים וכד'.

מוצרים אלה מכונים גם "מוצרי קידום מכירות", משום שזהו השימוש הנפוץ ביותר שלהם. כאמור, במסגרת אירועים שונים מחלקים נציגי החברה מוצרי פרסום הנושאים את הסמל שלה לנוכחים באירוע, במטרה להפיץ את שירותי החברה ולהפוך את אותם לקוחות פוטנציאליים ללקוחות של ממש.

בקשה להצעה
מתעניינים במוצרי כפתור עגולים 5.7 ס"מ: סיכות דש, מגנטים עגולים, פותחנים, מראות קריסטל או מחזיקי מפתחות.
נשמח להתייחס לכל פנייה
RadDatePicker
Open the calendar popup.

File Size: 3000KB Maximum

File Types: .jpg .jpeg .jpe .gif .png .pdf
Submit
* Required
  תמ'א 38 בפייסבוק תמ'א 38 בטוויטר

סיכות דש                                                   © כל הזכויות לאתר המרכזי לסיכות דש והדפסה על מוצרים שמורות לטרגט מערכות בע"מ, עיצוב האתר - קליימקס