סיכות דש ומוצרי כפתור בעיצוב אישי

סיכות דש ומוצרי כפתור

סיכות דש מודפסות, מגנטים למקרר ולדלת, מחזיק מפתחות, פותחנים מגניבים ומראות עגולות, בכל כמות ובעיצוב עצמי. אנחנו מציעים את מגוון מוצרי הכפתור באתר "הכפתוריאדה" שלנו. מחירון יורד בהתאם לכמות המוזמנת. במסגרת האתר הקמנו את מעצב סיכות הדש, אחד המתקדמים מסוגו בעולם.
סיכות הדש הן סוג של להיט בארה"ב מזה שנים ומוכרות בשם Pin Buttons. ישנם כפתורים בגדלים שונים וניתן ליצור מהם מגוון של פריטים:
סיכה לבגד, פותחן, מראה, מחזיקי מפתחות, מגנטים ועוד. סיכות דש מתאימות למספר גדול של שימושים, מוצר פרסום, תג שם, תמונות ועוד.

אתר המתמחה בסיכות דש ומוצרי הכפתור השונים: סיכות דש, מגנטים עגולים, מחזיק מפתחות, פותחנים ומראות. הכפתוריאדה מציעה ממשק עיצוב מתקדם  מבוסס על מעצב PrintAll להכנת כפתורים בעיצוב עצמי.
ניתן להזמין באמצעות האתר כמויות משתנות של מוצרים, ממוצר בודד או אחדים בעיצוב עצמי ועד אלפי יחידות. מחיר הפריטים מותאם לכמות המוזמנת.

אור פרו - בית המגנט, פעילים החל משנת 2001 ומתמחים בעיקר במגוון מוצרים ומוצרי פרסום המבוססים על מגנטים. כמו כן ניתן להשיג באורפרו סיכות דש במגוון מידות וסוגים.
כפתורי הדש יכולים להיות במגוון סגירות, פותחן בקבוקים, מחזיק מפתחות, מראה, וכמובן סיכת דש.

אתר מקיף וחנות אינטרנטית לתחום מוצרי הקד"מ והדפוס הדיגיטלי.
באתר יש מגוון גדול של מוצרי פרסום ומתנות מעוצבים וכן אפשרות להזמנת מוצרים בעיצוב אישי של הלקוח.
בין הקטגוריות באתר איש דיגיטלי יש: מתנות לבי"ס וגנים, סינרים למטבח, כריות, פאזלים, שילוט, סיכות דש וכפתורי דש ועוד.

יבוא יצור ושיווק של מגוון מוצרי פרסום, סיכות דש ומתנות.
החברה פעילה בתחום מוצרי הפרסום משנת 2004.
חברה ותיקה בתחום מוצרי הפרסום, מגוון רחב של מוצרי פרסום וסיכות דש כולל אפשרות להדפסה.
מכירה בכמויות גדולות בלבד.

חברה המתמחה במתנות ומוצרי קד"מ לעסקיםץ בין השאר מגוון מוצרים ממותגים, מגיני הוקרה, גביעים ופסלים, סיכות דש וכפתורים וכן צריבת לייזר תלת מימד בתוך זכוכית.

עוד אתר מתמחה בסיכות דש בעיצוב אישי ומוצרי כפתור בעיצוב אישי  העושה שימוש במעצב המתקדם של .PrintAll.
בעזרת המעצב האינטרנטי ניתן לעצב בזמן קצר וברמה מקצועית סיכת דש ומוצרי כפתור נוספים (מחזיק מפתחות, מראה עגולה, פותחן בקבוקי בירה ומגנטים למקרר)
סיכות הדש והמוצרים המוצעים באתר הם של חברת TECRE המוצרים הטובים ביותר בעולם.

סימנים קטנים ממצפה חרשים בגליל מתמחים בשלטים מיוחדים ומתנות יודאיקה וכן בסיכות דש ומוצרי כפתור במגוון עיצובים.
עיצובים שלהם וכן עיצוב אישי של הלקוח.
פרומוליין היא חברה וחנות אינטרנטית למוצרי פרסום הפועלת בעיקר מול לקוחות עסקיים גדולים.
חברת Cowboy משווקת מוצרי פרסום ומדפיסה עליהם. החברה מדפיסה על חומרים שונים כגון פלסטיק, מתכת ועוד. לחברה שני סניפים: האחד באשדוד והשני בתל אביב.

המכירה בקאובוי בסיטונאות בלבד.

הכנת סיכות דש, מגנטים או מחזיקי מפתחות מסוג כפתור

לסיכות הדש המסורתיות ישנם שימושים רבים ומוצרים מגוונים. אותה הכנה גרפית יכולה לשרת הדפסה על סיכת כפתור (סיכת דש), מגנט, מחזיק מפתחות או גם מוצרים נוספים כמראה או אפילו פותחן קופסאות. סיכת הדש יכולה לשמש כמוצר פרסומי מיוחד, תג זיהוי לבעלי תפקיד, נושא מסר שיווקי/פוליטי/חברתי או אחר, אות שיוך משותף לקבוצה בתנועת נוער, יחידה צבאית, רעיון משותף ועוד ועוד. סיכת הדש יכולה להיות בעיצוב אישי ובכמות של יחידה אחת ומעלה. ניתן לדוגמא לייצר זוג מחזיקי מפתחות זהה עבור זוג חברים.
הכנה של סיכות דש הינה דבר פשוט ביותר, יש לעצב עיגול בקוטר מתאים למוצר הכולל תמונה מרכזית ומלל במידת הצורך, יש לקחת בחשבון את הגודל של סיכת הדש ולא לנסות להכניס יותר מדי פרטים למוצר.
ניתן להשיג את כפתור הדש בצורות ומידות שונות, הכפתורים הנפוצים ביותר הינם כפתורים עגולים בקוטר 5.7 ס"מ. את סיכות הדש ניתן לעצב בסיוע מערכת עיצוב אינטרנטית או בתוכנה קיימת. ע"מ לעשות את הדברים פשוטים ונוחים ניתן להיעזר בתבניות המצורפות (כאמור עבור כפתורי 2.25 אינצ' - 5.7 ס"מ)
תבנית לסיכות דש 5.7 ס"מ לוורד 2003
תבנית לסיכות דש 5.7 ס"מ עבור וורד 2003 ללא קווי גבול פנימי
תבנית לסיכות דש 5.7 ס"מ עבור וורד 97
תבנית לסיכת דש 5.7 ס"מ עבור וורד 97 ללא קווי גבול פנימי
תבנית לסיכות דש 5.7 ס"מ עבור פוטושופ
תבנית לסיכות דש 5.7 ס"מ עבור אילוסטרטור

 

 

 

בלוג סיכות דש ומוצרי כפתור
סיכות דש ומוצרי כפתור לאמנים מופיעים ולהקות

מוזיקאים, זמרים, סטנדאפיסטים, מרצים ושאר מופיעים מחפשים תמיד את מוצר הפרסום האולטימטיבי למעריצים ולאוהדים, כזה שישמח את המקבל ויפרסם את הנותן. מי שחשב שהמוצר הנכון הוא חולצת הלהקה מוזמן לחשוב עוד פעם או להתחיל לאסוף מידות של חולצות במועדון המעריצים. ואחרי שחשבנו פעם נוספת, סיכות דש, מחזיקי מפתחות, מראות, מגנטים ופותחנים, המוצרים האולטימטיביים לקידום אמנים מופיעים.
מסיבות, ימי הולדת רווקים ורווקות

מתחתנים בקרוב ומארגנים מסיבות רווקים ורווקות, יום ההולדת שלכם או של ילדכם מתקרב או סתם מצאתם סיבה למסיבה בלתי נשכחת.  בקצב החיים העכשווי כנראה שהמסיבה ה"בלתי" תישכח אחרי שלושה ימים. מוצרי כפתור בעיצוב אישי יכולים לשמש מתנה ומזכרת מדהימה למשתתפי המסיבה, גם מדהימה, גם אישית וממש לא יקרה.
פעילות סיכות הדש ומוצרי הכפתור - סיכום 2016

שנת 2016 הסתיימה, שנה בה נכנסנו בסערה לעולם המופלא והמקסים של סיכות הדש ומוצרי הכפתור בעיצוב עצמי. בשנה שעברה יצרנו אלפי פריטים מסוגים שונים עבור עשרות לקוחות (מרוצים...). המון סיכות דש, מחזיקי מפתחות, מראות, מגנטים עגולים ומעט פותחנים. המעצב האינטרנטי היחודי שלנו עבר בהצלחה את טבילת האש והמוצרים מדברים בעד עצמם.
מוזמנים לחזור אתנו אחורה לחלק מהדברים המעניינים שעשינו ב 2016:
עיצוב סיכות דש ומוצרי כפתור, על רגל אחת

בין אם יש לכם תואר מבצלאל או שאתם חסרי כל הכשרה עיצובית תסכימו אתנו שהדבר הבסיסי והחשוב ביותר בסיכת הדש ובמוצרי הכפתור האחרים הוא העיצוב. משטח העבודה שלנו הוא בקוטר של סנטימטרים ספורים ובשטח הזה אנחנו אמורים להעביר את המסר שלנו בצורה הכי ברורה וגם יפה. במאמר זה ננסה לתת מספר טיפים משמעותיים בעניין עיצוב סיכת דש.
סיכות דש ומוצרי כפתור למכירה בחנות אטסי

אטסי Etsy - אתר סחר שהוקם ב 2005 בארה"ב ומהווה פלטפורמת מכירה עבור אנשים פרטיים ועסקים קטנים. עיקר הפעילות של האתר ממוקד בתחום של עבודות היד והאומנות. סיכות הדש ומוצרי הכפתור בעיצוב האישי יכולים להיות מוצר מוביל לחנות באטסי.
5 סיבות מדוע סיכות דש הן כלי שיווקי מדהים

מעל 100 שנים סיכות הדש משמשות כמוצר קד"מ ופרסום מוביל, והיום יותר מתמיד. 
ננסה לסקור את הנקודות העיקריות ההופכות את המוצר הקטן והממזרי הזה למה שהוא. 
סיכות דש, מראות, מחזיקי מפתחות, מגנטים ופותחנים לקידום כל מוצר או רעיון.
צבעים - "מה שרואים זה מה שמקבלים", לא תמיד

כאשר אנחנו מעצבים עבודה להדפסה, סיכת דש או כל מוצר אחר אנו מגלים לעתים שהצבעים שקיבלנו בפועל לא תואמים למה שראינו על המסך. מדוע זה קורה ואיך ניתן לצמצם את התופעה ככל שניתן.
פותחנים מעוצבים למותגי בירה

החורף הישראלי הנעים בדרך החוצה והקיץ מעבר לפינה. עם מזג האוויר החם מגיע המון אירועי חוצות ופסטיבלים. זו השעה היפה של המבשלות ומותגי הבירה הפרטיים, אין דרך טובה יותר לקדם את המותג שלך מאשר עם פותחן בקבוקים ממותג...
סיכת דש פוליטית, איך בוחרים בטובה ביותר

סיכות הקמפיין הפוליטיות מלוות כמעט כל מערכת בחירות בעולם, החל ממסעות בחירות לפרלמנטים ונשיאים וכלה במרוץ למועצת התלמידים. הסיכות הפוליטיות הראשונות היו כמובן בארה"ב, מולדת סיכות הדש, כבר ב 1789 לפני כמעט 230 שנה כאשר המועמד לנשיאות היה ג'ורג' וושינגטון. מאז זרמו הרבה מים בנהר הקולורדו ומעט בירקון, העולם השתנה וגם סיכת הדש כבר אינה אותה סיכה תמימה. במאמר הזה ננסה לתת מספר טיפים לעיצוב סיכת קמפיין טובה.
כשסיכת דש ואינטרנט נפגשים - שילוב קוד QR

קוד ה QR הוא המצאה מדהימה המחברת גם את העולם הישן של סיכות הדש לעולם האינטרנטי החדש. והנה, גם סיכות הדש הישנות והטובות מצטרפות לאינטרנט של הדברים. איך עושים את הדבר המסובך הזה? פשוט מאד...

סיכות דש עגולות בעיצוב אישי

 

הכפתוריאדה בפייסבוק
  תמ'א 38 בפייסבוק תמ'א 38 בטוויטר

סיכות דש                                                   © כל הזכויות לאתר המרכזי לסיכות דש והדפסה על מוצרים שמורות לטרגט מערכות בע"מ, עיצוב האתר - קליימקס