סיכות דש ומוצרי כפתור בעיצוב אישי

סיכות דש ומוצרי כפתור

סיכות הדש הם מוצר מסורתי שהתפתח בארה"ב לפני יותר ממאה שנה, מדובר על מוצר קטן ו"ממזרי" שמתאים לשימושים מגוונים: פרסום, תגי זיהוי, קידום מוצרים ורעיונות בהפגנות ועצרות, מתנות ומזכרות אישיות ועוד ועוד. בשנים האחרונות התרחב קו המוצרים וניתן למצוא מגוון מוצרי כפתור על אותו בסיס של הסיכה, מגנטים, מחזיקי מפתחות, מראות כיס ואף פותחנים. במסגרת אתר הכפתוריאדה אנו מאפשרים עיצוב אישי קל ונוח של סיכות ומוצרי כפתור. ניתן לעצב ולהזמין יחידות בודדות או כמויות כאשר המחיר מופחת בהתאם.
אנחנו מתרכזים בכפתורים העגולים בקוטר 5.7 ס"מ, זו המידה הפופולארית ביותר לשימושים השונים. הסיכות אותן אנו מציעים הן מבית TECRE U.S.A האיכותיות ביותר שיש בעולם.

סיכות מספרות


עוד סיכה בעיצוב אישי לפרויקט Wise המדהים...
עוד סיכה בעיצוב אישי לפרויקט Wise המדהים...

הארגון החברתי Wize נוסד בשנת 2011, ומאז פועל לקידום מדע, ידע וטכנולוגיה לקהל הרחב, תוך יצירת חוויה כייפית, מעשירה ומהנה. וזאת, על ידי הפקת הרצאות ללא תשלום בברים ברחבי הארץ. האירועים עוסקים במדע פופולרי, היי-טק ויזמות, מדעי המוח, פילוסופיה ועוד נושאים רבים ומגוונים.
במסגרת הפעילות הופקו מאות הרצאות ב15 ערים שונות, בהן השתתפו מעל ל-200,000 איש הלוקחים חלק באחת מהקהילות החברתיות הגדולות בישראל. מטרת התנועה היא לשנות את תרבות הצעירים וחיי הלילה בישראל, ובהמשך גם בעולם. התנועה הוקמה על ידי 5 בוגרי 8200, וכיום מתנדבים בה עשרות מתנדבים. זוהי פעילות א-פוליטית וללא מטרות רווח
.
לדף הפייסבוק של Wise

קבוצת אלון בעין שמר - השמיים הם הגבול
קבוצת אלון בעין שמר - השמיים הם הגבול

ילדי קבוצת אלון בקיבוץ עין שמר פותחים את שנת בר המצווה, גלי, אמא יצירתית, עיצבה עבורם את הסיכה המיוחדת הזאת. גלי כותבת:
אנחנו מקיבוץ והילדים בכיתה ו'. אצלנו כיתה ו' היא שנת מצוות שבה יש לאורך השנה פעילויות מיוחדות בעלות משמעות ערכית לתחילת גיל הבגרות וגיל בת/בר המצווה. אנחנו לא קיבוץ דתי, אנחנו שומר הצעיר וזו מסורת כמו שנים ארוכות. אתמול התקיים טקס הפתיחה של שנת המצווה שאורגן ע"י ההורים. הילדים נאספו בהפתעה מהבתים עם טרקטור, הוסעו לכביש עוקף (בליווי מבוגרים), והלכו שם במסע קצר קשורים אחד לשני בידיים, עם עיניים קשורות, וחוו קצת גיבוש וקצת אומץ. בסיום המסע חיכו שאר בני המשפחות עם מפקד אש, ברכות וטקס הענקת סיכת הקבוצה עם שם הקבוצה שבחרו. הילדים היו בעננים! אחר כך הייתה פריסת אוכל כמובן כי איך אפשר בלי... את האתר שלכם מצאתי בחיפוש בגוגל אחרי מקום שעושה סיכות דש. התקשרתי תוך כדי פתיחת תוכנת העיצוב והיה ברור שזה הפתרון הכי טוב והכי נוח. יש לי הרגשה שעוד נפגש בהמשך....
תודה ענקית על שירות נהדר, מהיר ואיכותי ביותר!

זוכרים את החייל משה שחר - 1957-1976
זוכרים את החייל משה שחר - 1957-1976

מספר האח יוסי שחר: 
משה, אח תאום לאלברט ( יבדל לחיים ארוכים ) היה בגרעין נחל שהקים את הישוב תקוע. בפעילות פלוגתו במדבר יהודה, הוא מעד ונפל אל מותו בנחל צאלים, מעל ברכת צפירה, סמוך ובדרך למצדה. אגב, זה בדיוק מקום הנפילה של האב ובנו מלפני כחודש. משה היה בן 19, יליד מרוקו , בן למשפחה  ירושלמית של 10 ילדים. הוא נפל אל מותו בדיוק שנה וחצי אחרי שאבינו נפל אל מותו בתאונה אחרת.
ביום חמישי הקרוב 5/1/17 , ביום השנה ה - 40 למותו, כול המשפחה המורחבת מתכנסת במקום נפילתו ליד אנדרטה שהקמנו לזכרו לפני 16 שנה. כפתורי הדש ייענדו על ידי כול הבנים/בנות, נכדים ונינים וגם על ידי אימו שתיבדל לחיים ארוכים וטובים.
יהי זכרו ברוך.
מסלול טיול העובר באנדרטה שהוקמה לזכרו של משה שחר

המסת שומן בקור - סיכת דש מגנטית
המסת שומן בקור - סיכת דש מגנטית
המכשיר מהפכני, היחיד המאושר על ידי FDA להסרת תאי שומן באמצעות הקפאה וללא הליך כירורגי‏.
הדרישה היתה לסיכות דש שתוצמד למשווקים בקליניקות שמחזיקות את המכשיר לצורך קידום מכירות והעלאת מודעות לשירות. התבקשנו לתת פתרון כך שלא יגרם חור לבגד אפילו לא חור של סיכה. הפתרון שמצאנו ביחד עם הלקוח הוא מגנט אחורי נפרד שנצמד מצידו האחורי של הבגד ללא צורך בסיכה.
הפטישים של שבט גנים
הפטישים של שבט גנים
לקראת טיול פתי"ש (פתיחת שנה) של שבט הצופים גנים בגני תקווה הכינו חלק מהמדריכים סיכות דש לחניכיהם. למרות שהסיכות פחות טעימות מהממתקים שחילקו המדריכים האחרים הן מחזקות את "גאוות הקבוצה" וישארו לאורך זמן רב. אין ספק שהפטישים של שבט גנים היו מסמרי הטיול...
זמנהוף הוא לא רק רחוב בתל אביב...
זמנהוף הוא לא רק רחוב בתל אביב...
זמנהוף הוא יוצר שפת האספרנטו, שפה עם רעיון. הרעיון הינו ליצור יותר הבנה וידידות בעולם אם וכאשר כולם ידעו לדבר בשפה זו. לפני כמה חודשים הוחלט באונסקו לקבוע את שנת 2017 כשנת זמנהוף, בשנה זו ימלאו 100 שנים למותו . הסיכה עוצבה ע"י יעל שלח החברה כבר 20 שנה במועדון דוברי האספרנטו בארץ.
קולה של מועצת השבט נשמע...
קולה של מועצת השבט נשמע...
שבט צופי עוז באריאל מקים מועצת חניכים שתהיה מרכבת מנציג אחד מכל שכבות  ד-ט. המועצה תתחלף כל חודש והנציגים יהיו החניכים המצטיינים לאותו החודש שיזכו לקחת חלק בה!
המועצה נקראת קול-החניכים. לשם כמה סיבות, העיקרית בהם היא לשמוע את הקול של החניכים לגבי נושאים אקטואליים בשבט ולגבי בעיות, לחשוב ביחד על פתרונות ולפעול כדי לקדם אותם. בנוסף, בכל ישיבה כזו נישב עם החניכים על בקבוק קולה :)
המטרה היא לערב את החניכים בנעשה בשבט ולעודד את היוזמה שלהם!
כל חבר מועצה יקבל את הסיכה ויעבירה הלאה לחבר שיחליף אותו.
לא מפיצים שמועות בווטסאפ
לא מפיצים שמועות בווטסאפ
במסגרת לימודי תואר שני של תמר ורשבסקי מרקין היא ערכה מחקר על שמועות בוואטסאפ, המחקר בדק מדוע העבירו שמועות על שמות הרוגים במהלך מבצע "צוק איתן". אחד הדברים שאנשים אמרו זה שלאחר שהיה שיח תקשורתי בנושא הם התחילו לחשוב פעמיים לפני שהם מפיצים שמועות, לאחר שהבינו כמה השמועה הזאת היתה הרסנית. במילים אחרות אחד הממצאים היה שחינוך בנושא עוזר למנוע הפצת שמועות בוואטסאפ. הסיכות הוכנו להרצאה שתמר מעבירה בכיתה ו' של הבן שלה בנושא הפצת שמועות בוואטסאפ. הכוונה שכל אחד ישים את הסיכה על התיק או במקום בולט וזה יעזור לו לחשוב פעמיים לפני שהוא נוטל חלק בהפצת שמועות. עיצוב הסיכה: דגנית דהאן.
מלכות ההתנדבות...
מלכות ההתנדבות...

סיכת דש שנועדה למספר עובדות בקבוצת ZARA ישראל המשתתפות ביום תרומה לעמותת "החצר הנשית" בשילוב "מלכות המדבר".
מדובר בעמותה המפעילה בין היתר חנות בגדים בנמל יפו מתרומות ממעצבים- מומלץ בחום!
את הסיכה עיצבה עירית ממשאבי האנוש של החברה.

מדריכות בעוז
מדריכות בעוז
תנועת עוז - מגדלים דור, תנועה ערכית ומיוחדת לילדים בכיתות א-ג ולה 90 סניפים ברחבי הארץ.
שירה אטיאס, מרכזת סניף קרית מלאכי של התנועה עיצבה סיכות דש יחודיות עבור סגל המדריכות המסור של הסניף.

לאתר האינטרנט של תנועת עוז

ארגון המדענים הישראלים בחול ScienceAbroad
ארגון המדענים הישראלים בחו"ל ScienceAbroad
ארגון המדענים הישראלים בחו"ל ScienceAbroad (לשעבר BioAbroad) הוא ארגון ללא כוונות רווח הפועל מאז 2006, לשמירת קשר עם מדענים וחוקרים ישראלים בעולם.  הארגון מהווה היום את הרשת הגדולה ביותר לאקדמאים ישראלים השוהים בחו"ל (מעל 2000 חברים מכל העולם בעלי תואר שני ומעלה) ומפעיל 20 מרכזים בקמפוסים בולטים בצפון אמריקה המנוהלים על ידי מדענים מתנדבים. הארגון פועל לחיבור בין האקדמאים הישראלים לבין עצמם, לקהילה המקומית ולחיזוק הקשר בינם ובין ישראל. הארגון תומך בחזרת חוקרים לישראל על מנת שיביאו עימם את הידע, הכישרון, הניסיון והקשרים שצברו לאקדמיה ולתעשייה כמנוע צמיחה לישראל.
בסוף שבוע זה 24-26.10.2016 ייערך הכנס השנתי של הארגון בצמוד לכנס של (Israel- American Council (IAC בוושינגטון DC.  הסיכות מיועדות לקבוצה הרכזים של ScienceAbroad  ולתחושת הביחד בתוך הכנס העצום הזה.
אתר Science Abroad, (בקרוב האתר החדש)
פייסבוק
Shir Nail Art
Shir Nail Art

שיר אהרון מנהלת עסק נחמד של יופי באור יהודה, פדיקור, מניקור, לק ג'ל ועיצוב גבות.
ע"מ שהלקוחות המרוצות יוכלו להתלהב כל רגע מהעבודה (וגם להיזכר מתי לבוא שוב) שיר עיצבה ומחלקת מראות כפתור קריסטלית מעוטרת בלוגו היפה של שיר נייל ארט.
דף הפייסבוק העסקי של שיר נייל ארט

55 קמ בדרך לירושלים
55 ק"מ בדרך לירושלים
הסיכה הוכנה לחניכים וחניכות בתנועת "בני עקיבא" בשבט הראה מסניף ק. אתא.
הסיכה תינתן להם בסוף ארבעה ימים במחנה נודד שבו הם "יכבשו" מחדש את ירושלים במאמצים רבים, ויעברו בהצלחה 55 ק"מ. הסיכה עוצבה ע"י אפרת הלוי.
בהצלחה רבה לכל הצועדים והכובשים!
זריקת עידוד לנבחרת הקדטיות בכדורסל
זריקת עידוד לנבחרת הקדטיות בכדורסל
נבחרת הקדטיות בכדורסל טסה לטורניר הכנה לקראת אליפות אירופה.
טורניר ההכנה יתקיים בפינלנד ובאוסטריה כאשר מול כל נבחרת תקיים הנבחרת שני משחקי אימון.
אליפות אירופה תתקיים ב 5-13.8.2016, לרגל הארוע הגדול עוצבה עבור המשלחת סיכת עידוד מיוחדת. אנו מאחלים לשגרירות שלנו המון הצלחה באליפות ובכלל, תאמינו בעצמכן...
נפרדים מגדוד יהב בשבט גנים
נפרדים מגדוד יהב בשבט גנים
סיכה שהוכנה עבור גדוד יהב, קבוצת צמי"ד של שישה חניכים מקסימים עם צרכים מיוחדים בשבט גנים בגני תקווה.
החניכים היקרים קיבלו את הסיכה כמזכרת פרידה מהשבט וכולם התרגשו מאוד...
מלך הספארי שבט דרור מודיעין
מלך הספארי שבט דרור מודיעין
סיכה שיקבל הגדוד המנצח בתחרות ספארי צופיות של שבט דרור, צופים דתיים במודיעין במחנה קיץ השנה. הסמל של השבט הוא נמר והצבעים הם כתום שחור, לכן העיצוב הוא כזה.
הגדוד שיקבל את הניקוד הכי גבוה בכל התחנות צופיות ינצח :)
עיצוב הסיכה המקסימה - שני בן הראש
סיכות בתערוכה - מאגר טק
סיכות בתערוכה - מאגר טק
חברת מאגר טק מנתניה, חברה מובילה למתן שירותי ניהול, שיווק וקידום טכנולוגיות בתחומים שונים. החברה הציגה בתערכת RAX בתל אביב, התערוכה הבינ"ל ה-24 להנדסת חשמל, בקרה, מיכשור, אוטומציה, פנאומטיקה, מערכות תאורה, אנרגיה והתייעלות אנרגטית. לטובת ההופעה בתערוכה הזמינו אצלנו סיכות עם לוגו החברה, בעיצוב עצמי, עבור המציגים בתערוכה מטעם מאגר טק.
סיכת דש - למקצועני HP Indigo ב drupa 2016
סיכת דש - למקצועני HP Indigo ב drupa 2016
סיכה שהוכנה לרגל תערוכת Drupa 2016 שהתקיימה בדיסלדורף גרמניה.
הסיכה שימשה במשך 11 ימי התערוכה את צוות HP Indigo שהציגו באזור של technology fair  מגוון פיתוחים של אינדיגו. הלוגו והסיכה עוצבו ע"י שלומי קרמר, מעצב גרפי בכיר ב HP Indigo.
סיכת דש הריאלית בשביל ישראל
"סיכת דש "הריאלית בשביל ישראל
קבוצת חברים ותיקים בוגרי בי"ס בליך ר"ג, ממשיכים לשמור על קשר הדוק ובכלל זה מקפידים על כיסוי קטעים בשביל ישראל אחת לתקופה. מה יותר גאוות יחידה מסיכת דש מרשימה לכל חברי הקבוצה. הסיכה עוצבה במעצב הכפתוריאדה כאשר התמונה היפה באדיבות הצלם, דב גרינבלט מהחברה להגנת הטבע. 
Beach Bums - מחזיק מפתחות
Beach Bums - מחזיק מפתחות
מחזיק מפתחות כפתור 5.7 ס"מ למותג בגדי הים הישראלי הצעיר והמבטיח Beach Bums.
מחזיק מפתחות הוא מוצר קד"מ מוביל המתאים לעובדים, סוכנים ולקוחות העסק.
הכפתוריאדה בפייסבוק

סיכות דש עגולות בעיצוב אישי

 

  תמ'א 38 בפייסבוק תמ'א 38 בטוויטר

הדפסה על מוצרים                                                   © כל הזכויות לאתר המרכזי לסיכות דש והדפסה על מוצרים שמורות לטרגט מערכות בע"מ, עיצוב האתר - קליימקס