סיכות דש ומוצרי כפתור בעיצוב אישי

סיכות דש ומוצרי כפתור

סיכות הדש הם מוצר מסורתי שהתפתח בארה"ב לפני יותר ממאה שנה, מדובר על מוצר קטן ו"ממזרי" שמתאים לשימושים מגוונים: פרסום, תגי זיהוי, קידום מוצרים ורעיונות בהפגנות ועצרות, מתנות ומזכרות אישיות ועוד ועוד. בשנים האחרונות התרחב קו המוצרים וניתן למצוא מגוון מוצרי כפתור על אותו בסיס של הסיכה, מגנטים, מחזיקי מפתחות, מראות כיס ואף פותחנים. במסגרת אתר הכפתוריאדה אנו מאפשרים עיצוב אישי קל ונוח של סיכות ומוצרי כפתור. ניתן לעצב ולהזמין יחידות בודדות או כמויות כאשר המחיר מופחת בהתאם.
אנחנו מתרכזים בכפתורים העגולים בקוטר 5.7 ס"מ, זו המידה הפופולארית ביותר לשימושים השונים. הסיכות אותן אנו מציעים הן מבית TECRE U.S.A האיכותיות ביותר שיש בעולם.

סיכות מספרות


סיכת דש לאפ מדיקים הראשונים
סיכת דש לאפ מדיקים הראשונים
לפני כשנתיים הגה צבי מאיר את הרעיון שבחדרי המיון ובבתי החולים השונים בארץ יהיו סייעים שישמשו תיווך בין הצוות הרפואי למבקרי המיון. הרעיון שעומד מאחורי זה בעצם להוריד לחץ מהצוות הרפואי ועובדי המיון לתת מענה מהיר למבקרים להנחות, להוביל, להרגיע בעת הצורך להיות חוט מקשר בשהייה ארוכה ובכל זאת תחת הגישה של הפסיכולוגיה החיובית. האפמדיק הם מתנדבים שתורמים 4 שעות מזמנם הפרטי פעם בשבוע, מגיעים לבית החולים וולפסון שבוא כרגע נעשה הפיילוט הראשון מסוגו בארץ ובעולם. בניסיון להוכיח שחברי המיון זקוקים לאפמדיקים. הכשרת המתנדבים נעשה בקורס של 10 מפגשים ועת כניסת המתנדבים למיון בעת הסטא'ג מוכיחה הצלחה ניכרת הן מצד הצוות הרפואי והן מצד המבקרים. מקווים להכרה של משרד הבריאות במיזם החשוב הזה.
כתבה מעניינת בנושא
עיצוב סיכת הדש: שלומית וולפמן
נשים גיבורות (וגם כשרוניות) בחדרה
נשים גיבורות (וגם כשרוניות) בחדרה
ביזמת קהילת אמנות בחדרה צויר בחניון העירוני ציור קיר ענק המנציח 21 נשים פעילות ומשפיעות בעיר מהימים הראשונות של העיר ועד היום.
קיר שכולו העצמה נשית, ביזמה ובביצוע של אמניות ונשות חדרה. סיכת הדש היפה חולקה לכל אותן נשים שסייעו בפרויקט הנפלא הזה וגם לגיבורות שצויירו על הקיר ולמשפחותיהן של אלו שאינן כבר בחיים.
סיכת הדש עצבה ע"י דבורה נצר גרינברג ממובילות קהילת אמנות בחדרה.

דף הפייסבוק של פרויקט גיבורות מקומיות
רעיון קטן ענק
רעיון קטן ענק
רומי בת השנה וחצי מתחילה גן.
ואמא שלה רוצה, שעד שכולם יכירו אותה אישית וכמה היא ילדה מקסימה,
שלא ישכחו שהיא אלרגית לחלב ומוצריו!!

אלרגיה לחלב נגרמת מתגובה של מערכת החיסון כנגד חלבוני החלב,
המערכת מייצרת נוגדנים העשויים לגרום לתגובות אלרגיות שונות: מפריחה מקומית ועד הלם וסכנת חיים.
כ 2%-3% מהתינוקות אלרגים לחלב כאשר לכ- 50% היא חולפת עד גיל שנה, ולרובם בשנות חייהן הראשונות.
נאחל לרומי שלא תצטרך לענוד את הסיכה זמן רב.
האדם במרכז - פרויקט בעיצוב
האדם במרכז - פרויקט בעיצוב
קטיה יקובנקו, סטודנטית לעיצוב, עיצבה מראות עבור פרויקט של ספר דיגיטלי בנושא הפסיכולוגיה ההומאניסטית של קרל רוג'רס. הפרוייקט נעשה בהשראת ספרו של ארנון לויתן "חתירה אל העצמי".
זורקים עוגן לצוות ה(ה)אדרכה של שבט עוגן
זורקים עוגן לצוות ה(ה)אדרכה של שבט עוגן
שבט עוגן של צופי ראש העין נמצאים כעת במחנה ביער עופר. במהלך המחנה יקבלו המדריכים את סיכת "צוות האדרכה" (ולא זאת לא טעות כתיב). את הסיכה יצמידו לעניבת המדריך שלהם.
שיהיה בהצלחה ותהנו במחנה.
לדף הפייסבוק של שבט עוגן
סיכות דש לחג הפועלים
סיכות דש לחג הפועלים

סיכות הדש שלנו מככבות בארועי 1 במאי - חג הפועלים, של תנועת המחנות העולים.
עלה נעלה...!
לדף הפייסבוק של המחנות העולים

סיכות דש לפעילי יום הגאווה בבאר שבע
סיכות דש לפעילי יום הגאווה בבאר שבע
ביום חמישי הקרוב 22.6 ייערך בבאר שבע מצעד הגאווה המאורגן על ידי הבית הגאה.
לאחר המצעד יערך אירוע הגאווה המרכזי של העיר באר-שבע.
שמחנו לספק את סיכות הדש שיחולקו כאות הוקרה לכל הפעילים והפעילות שלקחו חלק בארגון האירוע.
לדף הפייסבוק של בית גאה בבאר שבע
עיצוב הסיכה היפה – אדיר כהן, סטודיו AC
יום האספרנטו הבינלאומי
יום האספרנטו הבינלאומי
בתאריך 26.7.1887 יצאה החוברת הראשונה לשפת האספרנטו הבינ"ל לכן נבחר התאריך הזה להיקרא יום האספרנטו הבינלאומי. את שפת האספרנטו המציא דוקטור זמנהוף. השנה 2017 ימלאו מאה שנים מפטירתו, באונסקו החליטו לקרוא ל 2017 – שנת זמנהוף.
עוד סיכת אספרנטו בעיצוב של יעל שלח
פותחנים בעיצוב אישי לחתונה
פותחנים בעיצוב אישי לחתונה

חבר יקר הפתיע את הזוג ביום חתונתם בפותחנים בעיצוב אישי מגניב שפוזרו על השולחנות בארוע.
הפתעה מדליקה ומזכרת לשנים.
מוזמנים לעצב במעצב האינטרנטי שלנו ולהזמין כל כמות, אפילו אחד.

מגבלות שקופות ...
מגבלות שקופות ...

גרעין סמ"ן באוניברסיטה העברית - סטודנטים מובילים נגישות ושילוב ציינו ב 6.6 את יום המוגבלות הלא נראות, מגבלות שקופות שלא רואים אותן אבל הן תמיד שם. כחלק מהפעילות הוקם דוכן המנפץ סטיגמות וחושף את אוכלוסיית הסטודנטים לכך ולמידע הקיים על אוכלוסיה זו. השימוש בסיכות היה להעביר את הבשורה
לדף הפייסבוק של סמ"ן בעברית

קפה להרזייה, שילוב מנצח
קפה להרזייה, שילוב מנצח
סיכת דש יפה נוספת בעיצוב אישי לארגון הישראלי להרזייה בקפה "מרזים בקפה ולנטוס".
מרזים בקפה, בכיף...
לדף הפייסבוק של מרזים בקפה ולנטוס

עוד סיכה בעיצוב אישי לפרויקט Wize המדהים...
עוד סיכה בעיצוב אישי לפרויקט Wize המדהים...

הארגון החברתי Wize נוסד בשנת 2011, ומאז פועל לקידום מדע, ידע וטכנולוגיה לקהל הרחב, תוך יצירת חוויה כייפית, מעשירה ומהנה. וזאת, על ידי הפקת הרצאות ללא תשלום בברים ברחבי הארץ. האירועים עוסקים במדע פופולרי, היי-טק ויזמות, מדעי המוח, פילוסופיה ועוד נושאים רבים ומגוונים.
במסגרת הפעילות הופקו מאות הרצאות ב15 ערים שונות, בהן השתתפו מעל ל-200,000 איש הלוקחים חלק באחת מהקהילות החברתיות הגדולות בישראל. מטרת התנועה היא לשנות את תרבות הצעירים וחיי הלילה בישראל, ובהמשך גם בעולם. התנועה הוקמה על ידי 5 בוגרי 8200, וכיום מתנדבים בה עשרות מתנדבים. זוהי פעילות א-פוליטית וללא מטרות רווח
.
לדף הפייסבוק של Wize

קבוצת אלון בעין שמר - השמיים הם הגבול
קבוצת אלון בעין שמר - השמיים הם הגבול

ילדי קבוצת אלון בקיבוץ עין שמר פותחים את שנת בר המצווה, גלי, אמא יצירתית, עיצבה עבורם את הסיכה המיוחדת הזאת. גלי כותבת:
אנחנו מקיבוץ והילדים בכיתה ו'. אצלנו כיתה ו' היא שנת מצוות שבה יש לאורך השנה פעילויות מיוחדות בעלות משמעות ערכית לתחילת גיל הבגרות וגיל בת/בר המצווה. אנחנו לא קיבוץ דתי, אנחנו שומר הצעיר וזו מסורת כמו שנים ארוכות. אתמול התקיים טקס הפתיחה של שנת המצווה שאורגן ע"י ההורים. הילדים נאספו בהפתעה מהבתים עם טרקטור, הוסעו לכביש עוקף (בליווי מבוגרים), והלכו שם במסע קצר קשורים אחד לשני בידיים, עם עיניים קשורות, וחוו קצת גיבוש וקצת אומץ. בסיום המסע חיכו שאר בני המשפחות עם מפקד אש, ברכות וטקס הענקת סיכת הקבוצה עם שם הקבוצה שבחרו. הילדים היו בעננים! אחר כך הייתה פריסת אוכל כמובן כי איך אפשר בלי... את האתר שלכם מצאתי בחיפוש בגוגל אחרי מקום שעושה סיכות דש. התקשרתי תוך כדי פתיחת תוכנת העיצוב והיה ברור שזה הפתרון הכי טוב והכי נוח. יש לי הרגשה שעוד נפגש בהמשך....
תודה ענקית על שירות נהדר, מהיר ואיכותי ביותר!

זוכרים את החייל משה שחר - 1957-1976
זוכרים את החייל משה שחר - 1957-1976

מספר האח יוסי שחר: 
משה, אח תאום לאלברט ( יבדל לחיים ארוכים ) היה בגרעין נחל שהקים את הישוב תקוע. בפעילות פלוגתו במדבר יהודה, הוא מעד ונפל אל מותו בנחל צאלים, מעל ברכת צפירה, סמוך ובדרך למצדה. אגב, זה בדיוק מקום הנפילה של האב ובנו מלפני כחודש. משה היה בן 19, יליד מרוקו , בן למשפחה  ירושלמית של 10 ילדים. הוא נפל אל מותו בדיוק שנה וחצי אחרי שאבינו נפל אל מותו בתאונה אחרת.
ביום חמישי הקרוב 5/1/17 , ביום השנה ה - 40 למותו, כול המשפחה המורחבת מתכנסת במקום נפילתו ליד אנדרטה שהקמנו לזכרו לפני 16 שנה. כפתורי הדש ייענדו על ידי כול הבנים/בנות, נכדים ונינים וגם על ידי אימו שתיבדל לחיים ארוכים וטובים.
יהי זכרו ברוך.
מסלול טיול העובר באנדרטה שהוקמה לזכרו של משה שחר

המסת שומן בקור - סיכת דש מגנטית
המסת שומן בקור - סיכת דש מגנטית
המכשיר מהפכני, היחיד המאושר על ידי FDA להסרת תאי שומן באמצעות הקפאה וללא הליך כירורגי‏.
הדרישה היתה לסיכות דש שתוצמד למשווקים בקליניקות שמחזיקות את המכשיר לצורך קידום מכירות והעלאת מודעות לשירות. התבקשנו לתת פתרון כך שלא יגרם חור לבגד אפילו לא חור של סיכה. הפתרון שמצאנו ביחד עם הלקוח הוא מגנט אחורי נפרד שנצמד מצידו האחורי של הבגד ללא צורך בסיכה.
הפטישים של שבט גנים
הפטישים של שבט גנים
לקראת טיול פתי"ש (פתיחת שנה) של שבט הצופים גנים בגני תקווה הכינו חלק מהמדריכים סיכות דש לחניכיהם. למרות שהסיכות פחות טעימות מהממתקים שחילקו המדריכים האחרים הן מחזקות את "גאוות הקבוצה" וישארו לאורך זמן רב. אין ספק שהפטישים של שבט גנים היו מסמרי הטיול...
זמנהוף הוא לא רק רחוב בתל אביב...
זמנהוף הוא לא רק רחוב בתל אביב...
זמנהוף הוא יוצר שפת האספרנטו, שפה עם רעיון. הרעיון הינו ליצור יותר הבנה וידידות בעולם אם וכאשר כולם ידעו לדבר בשפה זו. לפני כמה חודשים הוחלט באונסקו לקבוע את שנת 2017 כשנת זמנהוף, בשנה זו ימלאו 100 שנים למותו . הסיכה עוצבה ע"י יעל שלח החברה כבר 20 שנה במועדון דוברי האספרנטו בארץ.
קולה של מועצת השבט נשמע...
קולה של מועצת השבט נשמע...
שבט צופי עוז באריאל מקים מועצת חניכים שתהיה מרכבת מנציג אחד מכל שכבות  ד-ט. המועצה תתחלף כל חודש והנציגים יהיו החניכים המצטיינים לאותו החודש שיזכו לקחת חלק בה!
המועצה נקראת קול-החניכים. לשם כמה סיבות, העיקרית בהם היא לשמוע את הקול של החניכים לגבי נושאים אקטואליים בשבט ולגבי בעיות, לחשוב ביחד על פתרונות ולפעול כדי לקדם אותם. בנוסף, בכל ישיבה כזו נישב עם החניכים על בקבוק קולה :)
המטרה היא לערב את החניכים בנעשה בשבט ולעודד את היוזמה שלהם!
כל חבר מועצה יקבל את הסיכה ויעבירה הלאה לחבר שיחליף אותו.
לא מפיצים שמועות בווטסאפ
לא מפיצים שמועות בווטסאפ
במסגרת לימודי תואר שני של תמר ורשבסקי מרקין היא ערכה מחקר על שמועות בוואטסאפ, המחקר בדק מדוע העבירו שמועות על שמות הרוגים במהלך מבצע "צוק איתן". אחד הדברים שאנשים אמרו זה שלאחר שהיה שיח תקשורתי בנושא הם התחילו לחשוב פעמיים לפני שהם מפיצים שמועות, לאחר שהבינו כמה השמועה הזאת היתה הרסנית. במילים אחרות אחד הממצאים היה שחינוך בנושא עוזר למנוע הפצת שמועות בוואטסאפ. הסיכות הוכנו להרצאה שתמר מעבירה בכיתה ו' של הבן שלה בנושא הפצת שמועות בוואטסאפ. הכוונה שכל אחד ישים את הסיכה על התיק או במקום בולט וזה יעזור לו לחשוב פעמיים לפני שהוא נוטל חלק בהפצת שמועות. עיצוב הסיכה: דגנית דהאן.
מלכות ההתנדבות...
מלכות ההתנדבות...

סיכת דש שנועדה למספר עובדות בקבוצת ZARA ישראל המשתתפות ביום תרומה לעמותת "החצר הנשית" בשילוב "מלכות המדבר".
מדובר בעמותה המפעילה בין היתר חנות בגדים בנמל יפו מתרומות ממעצבים- מומלץ בחום!
את הסיכה עיצבה עירית ממשאבי האנוש של החברה.

הכפתוריאדה בפייסבוק

סיכות דש עגולות בעיצוב אישי

 

  תמ'א 38 בפייסבוק תמ'א 38 בטוויטר

סיכות דש                                                   © כל הזכויות לאתר המרכזי לסיכות דש והדפסה על מוצרים שמורות לטרגט מערכות בע"מ, עיצוב האתר - קליימקס