סיכות דש ומוצרי כפתור בעיצוב אישי

פוסטרים וקנבס

מאגר העסקים והחנויות המדפיסים על קנבס ופוסטרים. נשמח לסייע לכם בקבלת הצעה מתאימה.
הדפסת התמונות שלכם על קנבס הם דרך נהדרת לקשט את קירות הבית או המשרד. היכן אפשר לעצב ולקבל בהדפסה תמונות קנבס בעיצוב עצמי? ההיצע גדול והבחירה לא פשוטה אז החלטנו לעזור לכם עם ריכוז מספר נותני שירות מוכרים בתחום
מתמחים בהדפסת תמונות קנבס בדיו פיגמנטי על בסיס מים. ניתן לבחור ממגוון תמונות גדול באתר לפי קטגוריה או צבע וניתן לשלוח תמונה כדי להדפיס קנבס בהתאמה אישית.
סיבוק מתמחים בהפקת אלבומים דיגיטליים והדפסת קנבסים במספר תבניות.
בנוסף על התבניות יש באתר מעצב נחמד המאפשר הכנה של קנבס בעיצוב עצמי בשילוב של תמונה ומלל.
ב CBook ניתן להזמין מגוון מוצרי דפוס וכן כיסויים לסמארטפון ועוד בטכנולוגיית תלת מימד מיוחדת של Snapily.
חנות צילום ותיקה המאפשרת בין השאר הדפסה על מוצרי סובלימציה והדפסה על קנבס.
מתמחים בהדפסה על קנבס איכותי מתמונה של הלקוח.
שרות מיוחד שניתן לקבל ב IGDM הוא ציור פורטרט דיגיטלי על קנבס שעיקרו היא להפוך את הצילום לציור אומנותי על בד קנווס בעבודת יד.

אם סי פרינט שייכת לחברת מיתוג העסקים MCPublish והוקמה לאחר עליית הביקוש לשירותי דפוס דיגיטליים. ב-MCPrint יודעים להדפיס על בדי קנבס וקאפה, על זכוכית ועץ, על פח, פרספקס וקרטון. 

חנות צילום פתח תקוואית שהוקמה בשנות ה 70 ועוסקת בנוסף לעיסוקי הצילום המסורתיים גם בהדפסה על קנבס. כמו כן ניתן לרכוש בחנות גם מגוון מוצרי סובלימציה כספלים, חולצות, שעונים, כריות ומוצרים נוספים.
החנות פונה גם לגננות בהציעה מחירים מיוחדים למוצרים מודפסים כמתנות לילדי גני ילדים.

Picanvas היא חברה המתמחה בהדפסת תמונות על גבי קנבס. באתר האינטרנט של Picanvas קיימת אפשרות להעלות תמונה משלכם להדפסה על הבד, או לבחור תמונה להדפסה ממאגר התמונות שמציע האתר.
פיקאפיק היא חנות שמדפיסה על מגוון מוצרים ביניהם: כוסות וספלים, כיסויים לטלפונים ניידים, שעונים, קנבס, חולצות, כריות ועוד. המשרד של Picapic ממוקם באזור התעשייה החדש בראשון לציון.

PrintIt אפליקציה לאייפון המאפשרת עיצוב והדפסת חולצות, אלבומים, קנבס ומגנטים ישירות מהסמארטפון. ניתן לבחור תמונות מגלרייה של פרינטאיט או ישירות מהסמארטפון, פייסבוק, אינסטגראם ופליקר. כמו כן אפשר להוסיף טקסטים, צורות ואיורים.

דפוס המאפשר הדפסה של קנווס בגדלים שונים מתמונה.
באתר משולב מעצב חביב המאפשר העלאת התמונה והצגתה במסגרת גודל הקנבס.
המעצב מאפשר גם מספר אפקטים נחמדים אך לא הקטנה או חיתוך של התמונה.


הדפסה על קנבס - מידע נוסף

למי מאיתנו לא יצא להיכנס לביתם של חברים או מכרים ולראות קנבס יפהפה תלוי לו על הקיר בסלון ובחדרים? הדבר אינו מפתיע, משום שהדפסה על קנבס הפכה להיות פופולרית מאד בשנים האחרונות ואנשים נעזרים בה על מנת לשפר את עיצוב הפנים של ביתם או משרדם.

היופי בהדפסה על קנבס הוא שאפשר להדפיס כמעט כל מה שרוצים. בין אם זו תמונה יפה שצילמנו ואנחנו רוצים להציג אותה באופן הראוי לה, ובין אם מדובר בעיצוב אישי שיצרנו אשר מתאים בצורה מושלמת לעיצוב הפנים של החלל אותו אנחנו רוצים לקשט.

שיטות הדפסה על קנבס

קיימות כיום מספר שיטות להדפסה על קנבס. הנפוצה והמוכרת שבהן היא שיטת הסובלימציה במסגרתה מתבצע שימוש בחום על מנת להדפיס על משטחים מחומרים העשויים מבד, פלסטיק נייר ואחרים.

שיטה נוספת שהייתה נפוצה מאד במשך עשורים רבים, עד לשנות ה-90 של המאה הקודמת היא שיטת ה-Offset Printing במסגרתה מועבר צבע מלוח צבעים אל שמיכה מגומי וממנה אל משטח ההדפסה עצמו העשוי קנבס. שיטה זו פחות נפוצה כיום.

שיטה נוספת בה מתבצע שימוש כיום היא שימוש במדפסות הזרקת צבע גדולות ומיוחדות שמסוגלות להדפיס ישירות על בד הקנבס. זוהי שיטה חדשה יחסית שהשימוש בה הולך ומתרחב וניתן להדפיס באמצעותה על קנבס במימדים של עד מטר וחצי (אורך ורוחב).

בקשה להצעה
מתעניינים במוצרי כפתור עגולים 5.7 ס"מ: סיכות דש, מגנטים עגולים, פותחנים, מראות קריסטל או מחזיקי מפתחות.
נשמח להתייחס לכל פנייה
RadDatePicker
Open the calendar popup.

File Size: 3000KB Maximum

File Types: .jpg .jpeg .jpe .gif .png .pdf
Submit
* Required
  תמ'א 38 בפייסבוק תמ'א 38 בטוויטר

סיכות דש                                                   © כל הזכויות לאתר המרכזי לסיכות דש והדפסה על מוצרים שמורות לטרגט מערכות בע"מ, עיצוב האתר - קליימקס