מדפיסים ליד הבית

סיבוק מתמחים בהפקת אלבומים דיגיטליים והדפסת קנבסים במספר תבניות.
בנוסף על התבניות יש באתר מעצב נחמד המאפשר הכנה של קנבס בעיצוב עצמי בשילוב של תמונה ומלל.
ב CBook ניתן להזמין מגוון מוצרי דפוס וכן כיסויים לסמארטפון ועוד בטכנולוגיית תלת מימד מיוחדת של Snapily.
חנות אינטרנטית המציעה חולצות טישרט מעוצבות במגוון קטגוריות.
חולצות צבעוניות: ההדפסים מתבצעים על חולצות איכותיות מבד כותנה (100%), ללא שילובי פוליאסטר. חולצות לבנות: ניתן להזמין הדפסים על שני סוגי בד: חולצות לבנות מבד כותנה 100% או חולצות לבנות מבד פוליאסטר מנדף זיעה (100%) שנמצא בשימוש נרחב בענפי ספורט רבים ומותאם במיוחד לפעילות גופנית מואמצת ולתנאי האקלים בישראל.
באליפור מדפיסים על חולצות, כובעים, סינרים, ספלים, כריות ומתנות רבות נוספות. העסק קיים משנת 1997 וממוקם בירושלים. באליפור אין מגבלת כמות ואפשר להדפיס יחידה בודדות או אלף לפי בחירתכם.
חברה ותיקה המתמחה בחולצות, כובעים ובגדים לעסקים ולפרטיים.
בנוסף מתמחים בחברה בכל סוגי ההדפסה והרקמה הקיימים וכן בהדפסת סובלימציה.
מגוון ענק של חולצות מעוצבות בעיצובים מצחיקים. מאפשר למשתמשים לשלוח עיצובים שלהם. הסניף הראשי נמצא בירושלים ולחנות יש סניפים נוספים ברחבי הארץ.
הטבעת תמונות, ציורים ומסמכים בעץ MDF דקורטיבי המיוצר באיטליה. התמונה מקבלת בתהליך מיוחד שכבת הגנה מיוחדת המונעת נזקי דהיה וכתמי מים ושומרת על התמונה לאורך זמן. לעץ יש גימור פאזה יוקרתי שצבעו ניתן לבחירה בין 16 גוונים שונים להתאמה מקסימלית לצבע התמונה ולאוירה בחדר. מגוון רחב של אפשרויות ושילובים של תמונות בעץ - קולאז'ים, בגדלים שונים, בתלת מימד, עם שוליים רחבים וניתן גם להוסיף שעון, צירים או חבלים. 
  תמ'א 38 בפייסבוק תמ'א 38 בטוויטר

סיכות דש                                                   © כל הזכויות לאתר המרכזי לסיכות דש והדפסה על מוצרים שמורות לטרגט מערכות בע"מ, עיצוב האתר - קליימקס