סיכות דש ומוצרי כפתור בעיצוב אישי

דפוס משי:

זוהי השיטה הנפוצה ביותר להדפסה על חולצות, בעיקר כאשר מדובר על הדפסת צבע אחד וכמויות בינוניות של חולצות. מתאים מאד לחולצות "סוף קורס צבאיות", טיולים, ארועים וכיו"ב.
מדובר על שיטה עתיקה מאד ששוכללה עם השנים, מהמשי נשאר רק השם. בעשורים האחרונים השיטה התפתחה מאד ואת רשת המשי החליפה רשת פוליאסטר ופלדה.
מתאים מאד כאמור להדפסה על חולצות וכובעים אך שיטה זו מאפשרת הדפסה על מגוון חומרים כנייר, מתכת, פלסטיק, עץ ועוד...
 

פלוק פלקס:
הפלוק הוא חומר קטיפתי הנחתך בעזרת פלוטר ומודבק בחום על החולצה
הפלקס כנ"ל אך עשוי מויניל שהוא חומר חלק ולא מובלט כמו הפלוק.
משמש בעיקר להדפסת חולצות וכובעים. בשיטה זו לא ניתן להדפיס גרפיקות מורכבות בריבוי צבעים. שיטה יחסית יקרה שמשמשת בעיקר להדפסה על חולצות וכובעים של מספרים, טקסטים או לוגו בכמויות קטנות


סובלימציה:

שיטה שמתאימה להדפסה על מגוון רחב של מוצרי פוליאסטר ובכלל זה חולצות סינטטיות, ספלים, כובעים, תיקים פאזלים, שעונים, מגנים ומוצרים רבים נוספים המותאמים להדפסת סובלימציה. השיטה מאפשרת הדפסה צבעונית מלאה ברמת הפרדה גבוהה .הדפסת טרנספר:

שיטה המאפשרת הדפסה צבעונית על חולצות בהירות בלבד. התמונה מודפסת במדפסת דיגיטלית על נייר מיוחד ומועברת בחום ולחץ גבוה אל האובייקט עליו אנחנו מדפיסים.

הדפסה ישירה על הבגד 

השיטה היקרה ביותר אך כמובן איכותית ביותר, מאפשרת הדפסה של כל מגוון הצבעים על בדים מכל הגוונים. החיסרון העיקרי של השיטה הוא המחיר הגבוה מאד, עדיין של המדפסות.

 

  תמ'א 38 בפייסבוק תמ'א 38 בטוויטר

סיכות דש                                                   © כל הזכויות לאתר המרכזי לסיכות דש והדפסה על מוצרים שמורות לטרגט מערכות בע"מ, עיצוב האתר - קליימקס