סיכות דש ומוצרי כפתור בעיצוב אישי

הדפסה על ספלים וכוסות:

ספלים מודפסים בעיצוב אישי? אנחנו באתר המרכזי להדפסה על מוצרים נשמח לנסות ולאתר עבורכם הצעות מתאימות.
כמעט לכל אחד מאיתנו יש את הספל האהוב עליו איתו אנחנו נפגשים כמה וכמה פעמים ביום. איזה כיף לפגוש באותה הזדמנות גם את התמונות של האהובים שלנו והאוהבים אותנו.
ספל בעיצוב אישי היא אחת המתנות הפופולריות והאהובות בתחום ההדפסה על מוצרים.
חנות צילום ותיקה המאפשרת בין השאר הדפסה על מוצרי סובלימציה והדפסה על קנבס.

שיטות נפוצות להדפסה על ספל או כוס

דפוס משי - השיטה הנפוצה והזולה ביותר עבור היצרן להדפסה על ספלים וכוסות. שיטה זו משמשת בעיקר להדפסה על ספלים שעשויים מחרס ואידאלית במקרים בהם העיצוב אותו רוצים להדפיס הוא פשוט יחסית ומורכב ממספר קטן של צבעים. שיטה זו מאפשרת הדפסה של אלפי יחידות ביום.

הדפסת טרנספר - שיטת הדפסה על כוסות אשר מתאימה למקרים בהם העיצובים הם קצת יותר מורכבים. שיטה שנחשבת לאיטית בהרבה מהדפסת המשי, אך גם לגמישה ומדויקת יותר. בשיטה זו ניתן להדפיס על חלקים גדולים יותר של הספל.

הדפסה דיגיטלית - משמשת להדפסה באיכות גבוהה של תמונות או איורים ברזולוציה גבוהה. שיטה זו מתאימה להדפסת עיצובים מורכבים ופחות מתאימה להדפסה פשוטה על ספלי קרמיקה.

סובלימציה - שיטה נפוצה אשר מאפשרת הדפסת תמונות וסמלים על כוסות באיכות גבוהה מאד, אך יש לשים לב כי חלק מהספלים עליהם מודפסים עיצובים בשיטה זו עלולים שלא לשרוד את השטיפה החוזרת ונשנית במדיח הכלים בטווח הארוך.

 

 

 

 

בקשה להצעה
מתעניינים במוצרי כפתור עגולים 5.7 ס"מ: סיכות דש, מגנטים עגולים, פותחנים, מראות קריסטל או מחזיקי מפתחות.
נשמח להתייחס לכל פנייה
RadDatePicker
Open the calendar popup.

File Size: 3000KB Maximum

File Types: .jpg .jpeg .jpe .gif .png .pdf
Submit
* Required
  תמ'א 38 בפייסבוק תמ'א 38 בטוויטר

סיכות דש                                                   © כל הזכויות לאתר המרכזי לסיכות דש והדפסה על מוצרים שמורות לטרגט מערכות בע"מ, עיצוב האתר - קליימקס