סיכות דש ומוצרי כפתור בעיצוב אישי

הדפסה על ספלים וכוסות:

ספלים מודפסים בעיצוב אישי? אנחנו באתר המרכזי להדפסה על מוצרים נשמח לנסות ולאתר עבורכם הצעות מתאימות.
כמעט לכל אחד מאיתנו יש את הספל האהוב עליו איתו אנחנו נפגשים כמה וכמה פעמים ביום. איזה כיף לפגוש באותה הזדמנות גם את התמונות של האהובים שלנו והאוהבים אותנו.
ספל בעיצוב אישי היא אחת המתנות הפופולריות והאהובות בתחום ההדפסה על מוצרים.
זום פור יו שני סניפים, אחד בנתניה ואחד בתל אביב. מתמחים בתחום הצילום ובמגוון שרותי הדפסה על מוצרים ומתנות. הדפסות על מגוון רחב ביותר של מוצרים בשיטת טרנספר וסובלימציה למתנות, פרסום, שיווק מתנות לגני ילדים, לבתי ספר, חתונה, בר מצווה, מתנות לגבר , לאישה , ליום נישואין, מתנות שחרור/גיוס כגון ספלים, פאזלים, חולצות, כריות, שעונים, קרמיקה, מגני הוקרה, גביעים, מגבות, דובים, תיקים, משטחים לעכבר, כובעים, מוצרי עץ, שלטים, שילוט פנים, מנורות לילה, מחזיקי מפתחות ועוד.
 כמו כן אפשר להדפיס קנבסים וקאפה.
דוכן בתחנה מרכזית נתניה (ליד רציף 12). בבולדוג ניתן להזמין מוצרים שונים בעיצוב אישי וכן מגוון חולצות מעוצבות בקטגוריות ועיצובים שונים. בנוסף למוצרים המעוצבים ניתן להדפיס סמלים של בתי ספר רבים בנתניה.
חנות אינטרנטית הכוללת מגוון מוצרים גדול ביותר, חולצות, חלוקים, ספלים, כיסויים לנייד, קנבס, עוגות, מתנות, חותמות ועוד.
הכל בעיצוב אישי . באתר משולב מעצב אינטרנטי המאפשר את הכנת העיצוב "על המוצר" כולל שילוב תמונה ומלל.

שיטות נפוצות להדפסה על ספל או כוס

דפוס משי - השיטה הנפוצה והזולה ביותר עבור היצרן להדפסה על ספלים וכוסות. שיטה זו משמשת בעיקר להדפסה על ספלים שעשויים מחרס ואידאלית במקרים בהם העיצוב אותו רוצים להדפיס הוא פשוט יחסית ומורכב ממספר קטן של צבעים. שיטה זו מאפשרת הדפסה של אלפי יחידות ביום.

הדפסת טרנספר - שיטת הדפסה על כוסות אשר מתאימה למקרים בהם העיצובים הם קצת יותר מורכבים. שיטה שנחשבת לאיטית בהרבה מהדפסת המשי, אך גם לגמישה ומדויקת יותר. בשיטה זו ניתן להדפיס על חלקים גדולים יותר של הספל.

הדפסה דיגיטלית - משמשת להדפסה באיכות גבוהה של תמונות או איורים ברזולוציה גבוהה. שיטה זו מתאימה להדפסת עיצובים מורכבים ופחות מתאימה להדפסה פשוטה על ספלי קרמיקה.

סובלימציה - שיטה נפוצה אשר מאפשרת הדפסת תמונות וסמלים על כוסות באיכות גבוהה מאד, אך יש לשים לב כי חלק מהספלים עליהם מודפסים עיצובים בשיטה זו עלולים שלא לשרוד את השטיפה החוזרת ונשנית במדיח הכלים בטווח הארוך.

 

 

 

 

בקשה להצעה
מתעניינים במוצרי כפתור עגולים 5.7 ס"מ: סיכות דש, מגנטים עגולים, פותחנים, מראות קריסטל או מחזיקי מפתחות.
נשמח להתייחס לכל פנייה
RadDatePicker
Open the calendar popup.

File Size: 3000KB Maximum

File Types: .jpg .jpeg .jpe .gif .png .pdf
Submit
* Required
  תמ'א 38 בפייסבוק תמ'א 38 בטוויטר

סיכות דש                                                   © כל הזכויות לאתר המרכזי לסיכות דש והדפסה על מוצרים שמורות לטרגט מערכות בע"מ, עיצוב האתר - קליימקס