סיכות דש ומוצרי כפתור בעיצוב אישי

הדפסה על מוצרים נוספים:

אנחנו מציעים מגוון רחב של מוצרים בעיצוב עצמי מתקדם - חולצות, קנבסים, כיסויים לנייד, חולצות, ספלים וכן סיכות דש ומוצרי כפתור. מעצב המוצרים שלנו כולל אלפי איורים הניתנים לצביעה, טעינת תמונות ולא פחות חשוב תמיכה מושלמת בעברית.

בנוסף, ישנן חברות, חנויות ומפעלים המתמחים בתחומים מיוחדים כגון, הדפסה על עץ, הדפסה על זכוכית, הדפסה על בד ועוד. חלק מהמוצרים מיועדים לתחום העסקי וחלק ללקוחות פרטיים המעוניינים בעיצוב אישי על חומרים ומוצרים מיוחדים. לקבלת הצעה להדפסה על מוצרים מיוחדים אתם מוזמנים לשלוח את הטופס משמאל ואנחנו נשתדל לאתר עבורכם את בית העסק המתאים.

חנות מקוונת מבית היוצר של חברת א.ל שיווק בע"מ. בחנות ניתן להדפיס במספר שיטות הדפסה על מבחר מוצרים. הדפסת תמונות ועיצובים על בד קנבס, ארנקים, כיסויים לטלפון הנייד, ספלים, מתנות ועוד.

אור פרו - בית המגנט, פעילים החל משנת 2001 ומתמחים בעיקר במגוון מוצרים ומוצרי פרסום המבוססים על מגנטים. כמו כן ניתן להשיג באורפרו סיכות דש במגוון מידות וסוגים.
כפתורי הדש יכולים להיות במגוון סגירות, פותחן בקבוקים, מחזיק מפתחות, מראה, וכמובן סיכת דש.

החברה הוקמה כעסק משפחתי אי שם בשנת 1995. החברה עוסקת בעיקר בתחום הדפוס הדיגיטלי וניתן להדפיס אצלה על מוצרי בד ונייר רבים כמו פוסטרים וקנבס, כרטיסי ביקור ופליירים ואפילו מגנטים. החברה יושבת בתל אביב.

בגרפומניה מתמחים בהדפסת שלטים ומדבקות בגדלים וצורות שונות, גם לפי הכנה של הלקוח.
בנוסף ניתן להזמין: מדבקות קיר, קנבסים ועוד.

דפוס הנצחון הוא בית דפוס תל אביב שנוסד אי שם בשנת 1966. מעבר להדפסות של כל בית דפוס רגיל, מציעים בדפוס הנצחון הדפסה על מספר מוצרים קצת פחות קונבנציונליים כגון: שלטים, פוסטרים, קנבס וקאפה, מגנטים ומדבקות.

חנות המתמחה בהדפסה על חולצות בשיטת משי דיגיטלי בדרך השלום 7 ת"א

מדפיסים גם על מגוון מוצרים אחרים כגון: ספלים, כובעים, מגנים לסמארטפון, בוקסרים, תיקי צד ועוד...

 

זאוס היא חברה בתל אביב שמדפיסה סמלי לוגו על מוצרי פרסום, מוצרי קידום מכירות ומתנות. החברה מעדכנת מעת לעת את מבחר המוצרים שלה.

למרות שמה, פוטו הצפון ממוקמת בכלל בתל אביב והיא חנות שמאפשרת הדפסה של תמונות בצבע על ספלים, חולצות, כריות, מחזיקי מפתחות ומוצרי פרסום רבים נוספים. 

מפעל תל אביבי בן כמעט מאה שנה מוביל ביצור של מדליות, סמלים, גביעים ולאחרונה גם מוצרי פרסום.
ניתן להזמין במקום ספלים, שעונים, משטחי עכבר, כובעים ועוד.
לקבוצות, תנועות נוער, יחידות צבא, קבוצות ספורט ויחידים.

חברת Cowboy משווקת מוצרי פרסום ומדפיסה עליהם. החברה מדפיסה על חומרים שונים כגון פלסטיק, מתכת ועוד. לחברה שני סניפים: האחד באשדוד והשני בתל אביב.

המכירה בקאובוי בסיטונאות בלבד.

בקשה להצעה
מתעניינים במוצרי כפתור עגולים 5.7 ס"מ: סיכות דש, מגנטים עגולים, פותחנים, מראות קריסטל או מחזיקי מפתחות.
נשמח להתייחס לכל פנייה
RadDatePicker
Open the calendar popup.

File Size: 3000KB Maximum

File Types: .jpg .jpeg .jpe .gif .png .pdf
Submit
* Required
  תמ'א 38 בפייסבוק תמ'א 38 בטוויטר

סיכות דש                                                   © כל הזכויות לאתר המרכזי לסיכות דש והדפסה על מוצרים שמורות לטרגט מערכות בע"מ, עיצוב האתר - קליימקס