חולצות בעיצוב אישי

חולצות מעוצבות:

מחפשים חולצות מעוצבות ומיוחדות? באתר המרכזי להדפסה על מוצרים נסייע לכם לאתר עסקים ולקבל הצעות מתאימות.
רוצים ללבוש משהו מיוחד עיצוב מעניין או אמירה שנונה? לפעמים חולצה עם הדפס בעיצוב ייחודי הוא בדיוק מה שחסר לנו להשלמת הופעת הלבוש שלנו. לא כולנו מעצבים גרפיים או מומחי קריאייטיב אז יש מי שעושה את העבודה בשבילנו. ניתן לבחור מתוך אין ספור עיצובים קיימים במגוון קטגוריות והחנות תדפיס עבורכם את העיצוב שבחרתם. חלק מהספקים ונותני השירות מאפשרים לקבל את החולצה המעוצבת במשלוח עד הבית. מצורפת לשימושכם רשימת בתי עסק ונותני שירותים בתחום החולצות המעוצבות. בחלק מהחנויות והאתרים מוכרים גם עיצובים של אנשים אחרים המתוגמלים בחלק מהמכירה או באופן אחר.
חנות אינטרנטית המציעה חולצות טישרט מעוצבות במגוון קטגוריות.
חולצות צבעוניות: ההדפסים מתבצעים על חולצות איכותיות מבד כותנה (100%), ללא שילובי פוליאסטר. חולצות לבנות: ניתן להזמין הדפסים על שני סוגי בד: חולצות לבנות מבד כותנה 100% או חולצות לבנות מבד פוליאסטר מנדף זיעה (100%) שנמצא בשימוש נרחב בענפי ספורט רבים ומותאם במיוחד לפעילות גופנית מואמצת ולתנאי האקלים בישראל.
מגוון ענק של חולצות מעוצבות בעיצובים מצחיקים. מאפשר למשתמשים לשלוח עיצובים שלהם. הסניף הראשי נמצא בירושלים ולחנות יש סניפים נוספים ברחבי הארץ.
בקשה להצעה
מתעניינים במוצרי כפתור עגולים 5.7 ס"מ: סיכות דש, מגנטים עגולים, פותחנים, מראות קריסטל או מחזיקי מפתחות.
נשמח להתייחס לכל פנייה
RadDatePicker
Open the calendar popup.

File Size: 3000KB Maximum

File Types: .jpg .jpeg .jpe .gif .png .pdf
Submit
* Required
  תמ'א 38 בפייסבוק תמ'א 38 בטוויטר

סיכות דש                                                   © כל הזכויות לאתר המרכזי לסיכות דש והדפסה על מוצרים שמורות לטרגט מערכות בע"מ, עיצוב האתר - קליימקס