העולם המופלא של סיכות הדש ומוצרי הכפתור
Created by host on 20/03/2016 00:56:29

סיכות דש, מגנטים, מראות, מחזיקי מפתחות ופותחנים בעיצוב אישי. מוצרים מעניינים ורב תכליתיים. בבסקירה הבאה ננסה להציג בקצרה את העולם המופלא של מוצרי הכפתור.


סיכות הדש נולדו בארה"ב לפני למעלה ממאה שנה ושימשו תחילה בעיקר ככלי קידום לפוליטיקאים. בחלוף השנים נוספו עוד מגוון שימושים לסיכות הדש בתחום הפרסום, השיווק, האופנה ועוד.
על ההיסטוריה של המוצר המדהים הזה ניתן ללמוד ממוזיאון סיכות הדש שהקימה חברת Busy Beaver Button משיקגו.
בשנים האחרונות התווספו מוצרים נוספים המבוססים על הכפתור, מגנטים, מחזיקי מפתחות, מראות ופותחנים, עם הרחבת קו המוצרים התווספו כמובן עוד שווקים ורעיונות.
במקביל להתפתחות המוצרים התפתח גם עולם הדפוס הדיגיטלי והעיצוב המקוון אשר מאפשר לעצב בעיצוב עצמי ובכמויות שונות מוצרי כפתור איכותיים.
בשנים האחרונות עסקנו בפיתוח האתר המרכזי למוצרים בעיצוב אישי, כאשר למדנו והכרנו את התחום לעומק הבנו את הפוטנציאל הגלום במוצרים היפים האלה והחלטנו להיכנס גם לנישה הזאת.
חנות הכפתוריאדה שפיתחנו המבוססת על מעצב המוצרים המתקדם שלנו מאפשרת לעצב ברמה גבוהה ולהזמין את מגוון מוצרי הכפתור הקיימים.
בחנות הטמענו מחירון המאפשר תמחור אוטומטי אטרקטיבי בהתאם לכמות המוזמנת, את המחירים ניתן לראות בעמודי המוצרים השונים.
המוצרים אותם אנו מספקים הנם מתוצרת TECRE ארה"ב, החברה המובילה בעולם בתחום מוצרי הכפתור מה שמבטיח תוצאה מקצועית ומוצרים שיחזיקו שנים רבות. 
מגוון היישומים אליהם מתאימים סיכות הכפתור הוא כמעט אינסופי: מוצרי פרסום, תגי שם וזיהוי, קד"מ לתערוכות וכנסים, מגנטים פרסומיים והזמנות לארועים, מתנות אישיות ומשפחתיות, פותחני קד"מ לירידים ומקומות בילוי, וכמובן סיכות דש לקידום פוליטי מסורתי וכן קידום רעיונות ועקרונות כגון טבעונות, זכויות מגדריות, שמירה על כדור הארץ ועוד. מעצב המוצרים שהקמנו מאפשר לעצב סיכת דש ומוצרי כפתור ברמה מקצועית ללא מורך בידע מיוחד או כלים גרפיים מתקדמים.

 

print
The comment feature is locked by administrator.
Sort by:
  תמ'א 38 בפייסבוק תמ'א 38 בטוויטר

סיכות דש                                                   © כל הזכויות לאתר המרכזי לסיכות דש והדפסה על מוצרים שמורות לטרגט מערכות בע"מ, עיצוב האתר - קליימקס