סיכות דש ומוצרי כפתור בעיצוב אישי

מוצרי פרסום

מחפשים מוצרי פרסום מודפסים, מלאו את טופס העניין משמאל ונשמח לנסות ולסייע לכם בקבלת הצעה מתאימה.
יש לכם עסק וחסרה לכם דרך למתג אותו? מה דעתכם על הדפסת הלוגו שלכם על מחזיקי מפתחות, עטים, מגנטים או מוצר כלשהו אחר? כיום תוכלו אפילו לבחור את העיצוב המלא. מי מספק שירותי הדפסה על מוצרי פרסום לצורכי מיתוג ואחרים? הרשימה לפניכם

חנות מקוונת מבית היוצר של חברת א.ל שיווק בע"מ. בחנות ניתן להדפיס במספר שיטות הדפסה על מבחר מוצרים. הדפסת תמונות ועיצובים על בד קנבס, ארנקים, כיסויים לטלפון הנייד, ספלים, מתנות ועוד.

אור פרו - בית המגנט, פעילים החל משנת 2001 ומתמחים בעיקר במגוון מוצרים ומוצרי פרסום המבוססים על מגנטים. כמו כן ניתן להשיג באורפרו סיכות דש במגוון מידות וסוגים.
כפתורי הדש יכולים להיות במגוון סגירות, פותחן בקבוקים, מחזיק מפתחות, מראה, וכמובן סיכת דש.

חנות מתנות לעסקים ופרטיים. מגוון מוצרים בהדפסה וברקמה אישית, חלוקים, מגבות, מוצרי סובלימציה, פאזלים, שעונים ועוד.
חברת בר אילן היא חברה המתמחה בייצור והדפסה של מוצרי טקסטיל. ההתמחות הראשית של החברה היא בהדפסה על חולצות. מדפיסים על מגוון מוצרי טקסטיל וכמו כן על מוצרי פרסום, מחזיקי מפתחות עטים וכו'

בגרפומניה מתמחים בהדפסת שלטים ומדבקות בגדלים וצורות שונות, גם לפי הכנה של הלקוח.
בנוסף ניתן להזמין: מדבקות קיר, קנבסים ועוד.

דפוס הנצחון הוא בית דפוס תל אביב שנוסד אי שם בשנת 1966. מעבר להדפסות של כל בית דפוס רגיל, מציעים בדפוס הנצחון הדפסה על מספר מוצרים קצת פחות קונבנציונליים כגון: שלטים, פוסטרים, קנבס וקאפה, מגנטים ומדבקות.

זאוס היא חברה בתל אביב שמדפיסה סמלי לוגו על מוצרי פרסום, מוצרי קידום מכירות ומתנות. החברה מעדכנת מעת לעת את מבחר המוצרים שלה.

למרות שמה, פוטו הצפון ממוקמת בכלל בתל אביב והיא חנות שמאפשרת הדפסה של תמונות בצבע על ספלים, חולצות, כריות, מחזיקי מפתחות ומוצרי פרסום רבים נוספים. 

מפעל תל אביבי בן כמעט מאה שנה מוביל ביצור של מדליות, סמלים, גביעים ולאחרונה גם מוצרי פרסום.
ניתן להזמין במקום ספלים, שעונים, משטחי עכבר, כובעים ועוד.
לקבוצות, תנועות נוער, יחידות צבא, קבוצות ספורט ויחידים.

חברת Cowboy משווקת מוצרי פרסום ומדפיסה עליהם. החברה מדפיסה על חומרים שונים כגון פלסטיק, מתכת ועוד. לחברה שני סניפים: האחד באשדוד והשני בתל אביב.

המכירה בקאובוי בסיטונאות בלבד.


הדפסה על מוצרי פרסום

כיום כל עסק רציני או חברה נוהגים לשפר את המיתוג והחשיפה שלהם על ידי מוצרי פרסום אשר עליהם מתנוסס בגאווה לוגו החברה. בישראל קיימים מאות, אם לא אלפי ספקים שמציעים שירותי הדפסה על מוצרי פרסום בעלות נמוכה יחסית. 

מוצרי פרסום ומיתוג של עסק מחולקים בדרך כלל במתנה באירועים גדולים כמו כנסים וועידות בהן משתתף בית העסק. כמו כן, ישנן חברות רבות אשר נוהגות להעניק אותם במתנה ללקוחות שמבקרים במשרדי החברה, או לעובדים שלהן במסגרת ימי גיבוש חברתיים וכד'.

מוצרים אלה מכונים גם "מוצרי קידום מכירות", משום שזהו השימוש הנפוץ ביותר שלהם. כאמור, במסגרת אירועים שונים מחלקים נציגי החברה מוצרי פרסום הנושאים את הסמל שלה לנוכחים באירוע, במטרה להפיץ את שירותי החברה ולהפוך את אותם לקוחות פוטנציאליים ללקוחות של ממש.

בקשה להצעה
מתעניינים במוצרי כפתור עגולים 5.7 ס"מ: סיכות דש, מגנטים עגולים, פותחנים, מראות קריסטל או מחזיקי מפתחות.
נשמח להתייחס לכל פנייה
RadDatePicker
Open the calendar popup.

File Size: 3000KB Maximum

File Types: .jpg .jpeg .jpe .gif .png .pdf
Submit
* Required
  תמ'א 38 בפייסבוק תמ'א 38 בטוויטר

סיכות דש                                                   © כל הזכויות לאתר המרכזי לסיכות דש והדפסה על מוצרים שמורות לטרגט מערכות בע"מ, עיצוב האתר - קליימקס