סיכות דש ומוצרי כפתור בעיצוב אישי

מוצרי פרסום

מחפשים מוצרי פרסום מודפסים, מלאו את טופס העניין משמאל ונשמח לנסות ולסייע לכם בקבלת הצעה מתאימה.
יש לכם עסק וחסרה לכם דרך למתג אותו? מה דעתכם על הדפסת הלוגו שלכם על מחזיקי מפתחות, עטים, מגנטים או מוצר כלשהו אחר? כיום תוכלו אפילו לבחור את העיצוב המלא. מי מספק שירותי הדפסה על מוצרי פרסום לצורכי מיתוג ואחרים? הרשימה לפניכם
מתמחים ביבוא ושיווק של מגוון מוצרי פרסום וקד"מ וכן מתנות ומוצרי סובלימציה.

בביג בן תוכלו להוסיף לכל מתנה שתבחרו הדפס אישי / כיתוב ובכך להפוך אותה לאישית ובעלת ערך מוסף. מבחר המתנות עליהן תוכלו להדפיס בביג בן הוא בהחלט ראוי לציון: מוצרי הלבשה וטקסטיל, תיקים ומארזים, מצעים וכריות, שלטים, מוצרים לרכב, מחזיקי מתפתחות, שעונים ועוד רבים אחרים.

מגוון מוצרי קד"ם ופרסום ממותגים. מיועד ללקוחות מסחריים בתחומים שונים.
בדפוס אוראל ניתן להשיג בין השאר בקבוקי ספורט שונים וכן כריות מושב ממותגות לארועים. 

בטקסס מציעים הדפסת לוגו או סמל אישי על מגוון רחב של מוצרי פרסום ומתנות במספר שיטות הדפסה. החברה מתמקדת במכירה סיטונאית ואינה מאפשרת קנייה ליחידים. סכום ההזמנה המינימלי הוא 1,500 ש"ח. 

חברה ותיקה המתמחה במוצרי פרסום וקד"מ (קידום מכירות).
מגוון מוצרים ענק הכולל גאדג'טים, ביגוד, מתנות ממותגות, תיקים ומוצרי פרסום.
המכירה בסתיו היא רק בכמויות.


הדפסה על מוצרי פרסום

כיום כל עסק רציני או חברה נוהגים לשפר את המיתוג והחשיפה שלהם על ידי מוצרי פרסום אשר עליהם מתנוסס בגאווה לוגו החברה. בישראל קיימים מאות, אם לא אלפי ספקים שמציעים שירותי הדפסה על מוצרי פרסום בעלות נמוכה יחסית. 

מוצרי פרסום ומיתוג של עסק מחולקים בדרך כלל במתנה באירועים גדולים כמו כנסים וועידות בהן משתתף בית העסק. כמו כן, ישנן חברות רבות אשר נוהגות להעניק אותם במתנה ללקוחות שמבקרים במשרדי החברה, או לעובדים שלהן במסגרת ימי גיבוש חברתיים וכד'.

מוצרים אלה מכונים גם "מוצרי קידום מכירות", משום שזהו השימוש הנפוץ ביותר שלהם. כאמור, במסגרת אירועים שונים מחלקים נציגי החברה מוצרי פרסום הנושאים את הסמל שלה לנוכחים באירוע, במטרה להפיץ את שירותי החברה ולהפוך את אותם לקוחות פוטנציאליים ללקוחות של ממש.

בקשה להצעה
מתעניינים במוצרי כפתור עגולים 5.7 ס"מ: סיכות דש, מגנטים עגולים, פותחנים, מראות קריסטל או מחזיקי מפתחות.
נשמח להתייחס לכל פנייה
RadDatePicker
Open the calendar popup.

File Size: 3000KB Maximum

File Types: .jpg .jpeg .jpe .gif .png .pdf
Submit
* Required
  תמ'א 38 בפייסבוק תמ'א 38 בטוויטר

סיכות דש                                                   © כל הזכויות לאתר המרכזי לסיכות דש והדפסה על מוצרים שמורות לטרגט מערכות בע"מ, עיצוב האתר - קליימקס