סיכות דש ומוצרי כפתור בעיצוב אישי

פוסטרים וקנבס

מאגר העסקים והחנויות המדפיסים על קנבס ופוסטרים. נשמח לסייע לכם בקבלת הצעה מתאימה.
הדפסת התמונות שלכם על קנבס הם דרך נהדרת לקשט את קירות הבית או המשרד. היכן אפשר לעצב ולקבל בהדפסה תמונות קנבס בעיצוב עצמי? ההיצע גדול והבחירה לא פשוטה אז החלטנו לעזור לכם עם ריכוז מספר נותני שירות מוכרים בתחום
מתמחים בהדפסה על קנבס איכותי מתמונה של הלקוח.
שרות מיוחד שניתן לקבל ב IGDM הוא ציור פורטרט דיגיטלי על קנבס שעיקרו היא להפוך את הצילום לציור אומנותי על בד קנווס בעבודת יד.
פיקאפיק היא חנות שמדפיסה על מגוון מוצרים ביניהם: כוסות וספלים, כיסויים לטלפונים ניידים, שעונים, קנבס, חולצות, כריות ועוד. המשרד של Picapic ממוקם באזור התעשייה החדש בראשון לציון.

דוכן בקניון הזהב בראשון לציון המתמחה בהדפסה על מגוון מוצרים בשילוב של תמונות אישיות. מדפיסים על חומרים שונים כגון: עץ, פלסטיק, זכוכית ובד ומוצרים מגוונים: כריות, ספלים, מחזיקי מפתחות, פאזלים, תליונים לסמארטפונים ועוד...

בית הדפוס T קולור הנו בית דפוס ותיק (מעל 50 שנה) המתמחה בהדפסה על מוצרים במגוון שיטות. דפוס משי להדפסה על חולצות ובדים, מוצרי סובלימציה וכן הדפסת טמפון למוצרים עגולים. בטיקולור מגוון מוצרים ענק כולל חולצות מעוצבות ומוצרי פרסום מסוגים שונים.

חנות צילום המתמחה גם בהדפסות על מוצרי סובלימציה כספלים, חולצות, סדינים, תיקים, שלטים, תחתיות לכוסות, משטחי עכבר ועוד... בנוסף גם הדפסה אישית על קנבס במגוון גדלים.
חברה מובילה בהדפסת תמונות על חומרים שונים, קנבס, נייר צילום, פרספקס ועוד.
בנוסף ניתן להדפיס ב Pic Pong על מגוון מוצרים נוספים.

הדפסה על קנבס - מידע נוסף

למי מאיתנו לא יצא להיכנס לביתם של חברים או מכרים ולראות קנבס יפהפה תלוי לו על הקיר בסלון ובחדרים? הדבר אינו מפתיע, משום שהדפסה על קנבס הפכה להיות פופולרית מאד בשנים האחרונות ואנשים נעזרים בה על מנת לשפר את עיצוב הפנים של ביתם או משרדם.

היופי בהדפסה על קנבס הוא שאפשר להדפיס כמעט כל מה שרוצים. בין אם זו תמונה יפה שצילמנו ואנחנו רוצים להציג אותה באופן הראוי לה, ובין אם מדובר בעיצוב אישי שיצרנו אשר מתאים בצורה מושלמת לעיצוב הפנים של החלל אותו אנחנו רוצים לקשט.

שיטות הדפסה על קנבס

קיימות כיום מספר שיטות להדפסה על קנבס. הנפוצה והמוכרת שבהן היא שיטת הסובלימציה במסגרתה מתבצע שימוש בחום על מנת להדפיס על משטחים מחומרים העשויים מבד, פלסטיק נייר ואחרים.

שיטה נוספת שהייתה נפוצה מאד במשך עשורים רבים, עד לשנות ה-90 של המאה הקודמת היא שיטת ה-Offset Printing במסגרתה מועבר צבע מלוח צבעים אל שמיכה מגומי וממנה אל משטח ההדפסה עצמו העשוי קנבס. שיטה זו פחות נפוצה כיום.

שיטה נוספת בה מתבצע שימוש כיום היא שימוש במדפסות הזרקת צבע גדולות ומיוחדות שמסוגלות להדפיס ישירות על בד הקנבס. זוהי שיטה חדשה יחסית שהשימוש בה הולך ומתרחב וניתן להדפיס באמצעותה על קנבס במימדים של עד מטר וחצי (אורך ורוחב).

בקשה להצעה
מתעניינים במוצרי כפתור עגולים 5.7 ס"מ: סיכות דש, מגנטים עגולים, פותחנים, מראות קריסטל או מחזיקי מפתחות.
נשמח להתייחס לכל פנייה
RadDatePicker
Open the calendar popup.

File Size: 3000KB Maximum

File Types: .jpg .jpeg .jpe .gif .png .pdf
Submit
* Required
  תמ'א 38 בפייסבוק תמ'א 38 בטוויטר

סיכות דש                                                   © כל הזכויות לאתר המרכזי לסיכות דש והדפסה על מוצרים שמורות לטרגט מערכות בע"מ, עיצוב האתר - קליימקס